1Legend1

1Legend1

student

1 3 5 6 7 8 následující >>
    • 31.7.2012  21:06
    Tom a Jerry (TV seriál) (1940)

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů z dětství, pobaví i dnes. 70%

• 30.7.2012  22:48
    Lovci duchů (TV seriál) (2005)

Jedno slovo: Srdcovka! Živě si pamatuji, když jsem v roce 2006 viděl první díl tohoto seriálu: Víra, pak jsem se k tomu nějakou dobu nedostal, ale nakonec mě Lovci Duchů semleli. Pěkně po americku dělaný seriál o všem okolo nadpřirozena, epizody zajímavé od každého něco(démoni, duchové, upíři, různá prokletí, pověry,...). Prvních pět serií je vynikajících, tzn. celý původní seriál je jednoznačně na 100%. Atmosféra, postavy, děj, hudba...Nevím, jestli bylo šťastné pokračovat dál šestou a dalšími řadami, seriál byl ukončen skvěle, emotivně s ohlédnutím, čím vším si Sam s Deanem prošli. Na šesté serii je znát, že je slabší, ale snaha autorů tam pořád je. Sedmé serii se opět daří dostávat do starých dobrých kolejí. Nejvíc se mi líbilo hlavně že se vrátili ke kořenům a zopákli si nějaké ty případy, které řešili už dříve a nádherně se prolínaly vyřešené a nevyřešené připady, serie měla zkrátka hlavu a patu. Osmá serie taky nebyla vůbec špatná, ale nevyhla se několika slabým dílům. Trochu mi i vadilo, že neměla jasný nastolený problém, jak tomu bylo v předešlé, kde se jednalo o Leviatany. Myšlenka se zavřením pekla a nebe ale serii zase zvedla, jen škoda že ne dřív. A v deváté serii můžeme vidět hlavní rozdíl mezi prvními seriemi a těmi posledními. A to je pevný děj. V prvních epizodách seriálu děj prakticky neexistoval a jelo se postupně od případu k případu a seriál bavil. Teď je to prakticky naopak a pořád baví. Když ale režie nastolí pevný děj, musí se ho pevně držet, jinak seriál ztrácí na atraktivitě, což bylo znát v deváté serii hlavně zezačátku. Takže jakákoliv odbočka od děje, kde nejsou hlavní postavy kromě obou bratrů pochopitelně (Castiel, Crowley, Abbadon, Metatron) je absolutně zbytečná. Musím ale přiznat, že i přesto seriál moc neztratil. NEJOBLÍBENĚJŠÍ POSTAVY: Dean, Crowley. 100% 1. serie - 5*, 2. serie - 5*, 3. serie - 5*, 4. serie - 5*, 5. serie - 5*, 6. serie - 3*, 7. serie - 4*, 8. serie - 4*, 9. serie - 4*

• 29.7.2012  23:01

Všichni lidé z United 93 jsou pro mě hrdinové, film velice věrohodný, herecké výkony vyvážené, nikdo nevyčnívá. Ideální. 90%

• 29.7.2012  22:57
    Góóól! (2005)

Jako fanouška fotbalu mě tento snímek nemohl minout, hned po shlédnutí jsem byl plný dojmů, po druhé projekci jsem měl jasno: Nejlepší a nejstrhující fotbalový osud. A možná že podle skutečné události. 95%

• 29.7.2012  22:48

Natalie Portman jako baletka v psychothrilleru? Trochu bláznivá kombinace, ale právě kvůli Natalii, ale hlavně režizéru Aronofskymu(můj nejoblíbenější), jsem Černé Labuti dal šanci. A rozhodně nelituji, Natalie byla v hlavní roli výjimečná. Panu Aronofskymu se to opět povedlo. 85%

• 29.7.2012  22:34
    Wrestler (2008)

Ačkoliv mi wrestling nic moc neříká(a když už jsem se někdy podíval, tak mě nenadchl), musím říci, že tenhle kousek od Aronofskyho mě chytil za srdce. Jako velký sportovec přesně vím, co tím chtěl Darren říci a po celý film jsem byl vžitý do kůže Randyho Rama. Jestli bych chtěl nějak ukončit sportovní karieru, tak přesně takhle! 100%

• 29.7.2012  22:12
    Věřte nevěřte (TV seriál) (1997)

Seriál snad jediný svého druhu výborně mísí prvky horroru a mysteriozity. Jasněže nesmíte věřit všemu, co vám tam navykládají, ale za shlédnutí to takhle pěkně navečer určitě stojí. Zkusíte si úsudek a možná že se i budete bát. Ať už s Jonathanem Frakesem nebo s Jamesem Brolinem. Oba sem pasují dokonale. 90%

• 29.7.2012  17:55
    Partička (TV pořad) (2011)

PO shlédnutí více epizod zvedám na 5*. Zábava tak hustá, že by se dala krájet, to fakt sedí. Geňa se Suchošem jsou prostě boží! 95%

• 29.7.2012  17:52
    Mlha (2007)

Ale ne...sice se mi sci-fi horrory líbí, tady ale musím udělat výjimku. Ne že by to bylo nejhorší, ale dalo se z toho vytěžit víc...Slabota. 20%

• 26.7.2012  22:21
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

Slavoj Houslice v okresním přeboru válí, a to i když hrají v sedmi lidech, protože kapitán Jirka Luňák klidně vydiskutuje i kartu pro soupeře.:D Jeden z nejoblíbenějších českých seriálů vůbec. Okresní Přebor je vtipný jenom proto, že výborně ukazuje jak to chodí, tedy na nic si nehraje a zobrazuje realitu, která je sama o sobě srandovní. Je zajímavé pozorovat priority těchto hráčů v porovnání s těmi "lepšími". "No co... si myslej, že sou něco víc, když sou každej tejden v televizi? Když vyhrajou tak se vožerou, no a když prohrajou...tak se taky vožerou." NEJOBLÍBENĚJŠÍ POSTAVY: Jirka Luňák, Jarda Kužel. 100%

• 26.7.2012  21:50
    Comeback (TV seriál) (2008)

Tak tohle je dost slušnej seroš...jeden vtip následuje druhej, dost dobře pobaví, ale jen první serie(1.-30.díl)! S druhou serií nastává ta klasická seriálová křeč, kde seriál žije jen z úspěchu předchozích dílů, vtipy v druhé sérii už jsou velice podprůměrné,suché a zoufalé...já ale zůstanu u první serie a té dávám plný počet-na české poměry nadprůměr. NEJOBLÍBENĚJŠÍ POSTAVY: Ozzák. 95% 1. serie(30 dílů) - 5*, 2. serie - 3*

• 25.7.2012  21:20
    Podfu(c)k (2000)

Pro mě příjemné překvapení, komedie jak se patří! 80%

• 25.7.2012  21:09
    Tohle je Sparta! (2008)

Tohle je jedna z největších trapáren, co kdy byly natočené!!!...!0%!

• 25.7.2012  20:55

"Now you're looking for the secret. But you won't find it because of course, you're not really looking. You don't really want to work it out. You want to be fooled." Oh yeah, I was totally fooled! 90%

• 25.7.2012  20:45

Uvězněni ve staré opuštěné psychiatrii? Jen to je děsivé, ale co když se tu najednou začnou dít nevysvětlitelné věci a čas jakoby se zastavil? 85%

• 25.7.2012  20:40

Výborný akční špionážní thriller, děj po celou dobu filmu pádí a nenechá v klidu. Výborná práce. 90%

• 25.7.2012  20:06

Jedna z nejlepších kapel naživo, k tomu mají vynikající písničky už od prvního alba. Vidět je naživo a zemřít! 95%

• 25.7.2012  20:01

Velmi vtipné a navíc krátké, že vás shlédnutí nebude stát ani 5 minut. 95%

• 25.7.2012  19:40
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Zprvu se mi TVT vůbec nezamlouvala, ale postupem času jsem si ji(už v průběhu první serie) oblíbil a teď je to jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Skupina mladých chytrých fyziků potýkajících se s nástrahami každodenního obyčejného života. Na co jim jsou doktoráty, když ani neumí sbalit holku?:D K popukání. Rozhodně musím zmínit, že serál si drží hned od první serie laťku obrovsky vysoko a drží se i v sedmé serii, na kterou teď koukám. Sice v šesté už je znát trochu polevení, ale ne nic zásadního, vlastně bych to řekl tak, že je to polevení vůči tempu předchozích serií, jinak by se ani 6. v seriálovém světě neztratila. NEJOBLÍBENĚJŠÍ POSTAVY: Sheldon, Penny, Raj. 100% 1. serie - 5*, 2. serie - 5*, 3. serie - 5*, 4. serie - 5*, 5. serie - 5*, 6. serie - 4*, 7. serie - 4*

• 25.7.2012  19:27
    Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

Vtipné, sprosté, akční, ale hlavně sci-fi...ideální mix skoro všeho. Misfits určitě doporučuju. NEJOBLÍBENĚJŠÍ POSTAVY: Nathan. 95% 1. serie - 5*, 2. serie - 5*, 3. serie - 5*

• 25.7.2012  19:18

Jedna z českých klasik, viděl to snad už každý čech a slovák a mě se Dědictví moc líbí. Velice kvalitní ale hlavně vtipná komedie. 95%

• 25.7.2012  18:48
    127 hodin (2010)

Neuvěřitelný příběh Arona Ralstona je obdivuhodný. /Pozor Spoiler!/ Aron přežil 5 dnů uvězněný kamenem, prožil si peklo, ale vrátil se ke své rodině, bohužel bez pravé ruky. Byl ochoten podstoupit tuto oběť a proto má můj plný obdiv. /Konec Spoileru!/ Velmi věrohodně natočené, až jsem z toho ke konci měl husí kůži. A když přihlédnu k tomu, že je to skutečný příběh, dávám 90%.

• 25.7.2012  18:06
    Insidious (2010)

Tohle je horror dle mého gusta, jen škoda, že takových kvalitnějších není víc. Dost jsem se divil, že zrovna hlavní roli má Patrick Wilson, ale myslím, že jeho výkon nebyl špatný. Atmosféra vynikající, i klasické lekačky fungují. Vynikající Wan. 95%.

• 25.7.2012  18:02

Co se sakra děje když spím? Doufám, že ne to co Micahovi a Katie. Kamera často v ruce diváka vtáhne přímo do děje. Dokonalý psychologicko-hororový teror s vynikající atmosférou. Žádná hudba navíc dodává na atmosféře, veškeré zvuky jsou zachovány a jen se čeká kde koho něco zatáhne nebo začne bušit do zdi. No řekněte, co je horší zlo než to, které ani nevidíte? Natočeno za pár dní a za minimum, vydělalo maximum. Ať si říká kdo chce, co chce, ale tohle je jeden z nejpovedenějších hororů. 95%

• 25.7.2012  16:31
    Fontána (2006)

Každý si podle mě musí najít svoji cestičku k dramatům Darrena Aronofskyho. U Fontány mi to trvalo trochu déle, ale líbí se mi čím dál víc a můžu říct, že je to jedno z nejpovedenějších dramat vůbec. Smrt je pouze nemoc... fascinující myšlenka jen když o tom člověk uvažuje. Téma prolínané napříč třemi rovinami příběhu a hlavní postavy ve všech třech rovinách stejné budí jak ten dojem, že to spolu všechno souvisí i pravý opak. Ale určitě souvisí. Darren zase natočil promakané dílo od začátku do konce. Hugh Jackmanovi a Rachel Weisz to spolu sedlo, moc se mi líbili. Ale musím se pozastavit (opět) u Mansellova soundtracku. Jak on to jen dokáže, že hudba sedí k filmu a dokonale pasuje do každičké scény a přitom lahodí uchu? Něco úžasného! 95%

• 25.7.2012  16:25
    Sherlock (TV seriál) (2010)

Nikdy, zdůrazňuji nikdy bych se sám dobrovolně nezačal dívat na krimi seriál, a tak i u Sherlocka jsem měl problémy a překonával se, abych vůbec začal, ale co se mnou Sherlock udělal! Řekl bych až excelentní moderní zpracování, že to asi nikdo až tak dokonalé nečekal a každičký díl každičké serie dokonale do detailu promyšlený. Asi to tu už napsalo hodně lidí, ale já musím taky...I am sherlocked! NEJOBLÍBENĚJŠÍ POSTAVY: Sherlock, Moriarty. 100 % 1. serie - 5*, 2. serie - 5*, 3. serie - 4*

• 25.7.2012  16:16

Konečně jsem viděl Radcliffa v něčem jiném než Harry Potterovi...a povedlo se mu to. Atmosféra úplně ideální, stará Anglie k tomu sedí. Mě, jako fandu duchařských filmů, to nadchlo. Stojí to za to. 90%

• 24.7.2012  22:25
    Počátek (2010)

Tak jo, čím asi začít? Režie. Christopher Nolan dokázal nemožné. Zatím jsem od něj viděl Dokonalý Trik, ten nebyl vůbec špatný, potom Dark Knight, ten už byl slabší, tak jsem nevěděl jakým způsobem se mám těšit na Počátek, protože trailer byl úžasnej. Další, co mě zaujalo bylo herecké obsazení: DiCaprio, Gordon-Lewitt, Page, Hardy, Watabe, Cotillard atd. Výborní herci, jak jim všem to bude ale sedět společně v jednom filmu? Toť otázka. Ale musím říct, že obstáli výborně. Vynikajícího Lea doplňují ve vedlejších rolích taktéž skvělí Joseph, Ellen Tom nebo Marion. Scénář. U toho mi rozum stál. No kdo by tohle mohl vymyslet? Pohrávat si s myšlenkou, že právě myšlenka je nejzákeřnější virus a následné snění a propojení pěti rovin snů, kopance, pomocí kterých se ze sna dostat, nebo smrt, která dostane cestujícího do pustiny, kde zestárne sám a opuštěný. Geniální. No a co nakonec? Výborná muzika Zimmera, která dodává šťávu už tak nápady natřískaným scénám. Poprvé jsem si říkal, jestli vůbec bude pro tento film stačit hodnocení 100%. Dal bych mu alespoň 200%! Končím a jdu si vychutnat tenhle brilantní film znova.

1 3 5 6 7 8 následující >>