Láska nebeská (2003) odpad!

Popravdě mě k tomuhle filmu přivedl honest trailer (ke shlédnutí zde: https://www.youtube.com/watch?v=giq7KdN4X-Y) a jen mě utvrdil v tom, co jsem si o tom myslel. A to že je to trapná bezmyšlenková sračka. Postavy, které se chovají tak uměle, až to bije do očí, tak klišovité scény, trapné romantické momenty, na které člověk ani nemusí čekat, protože ví, že si řeknou ano nakonec každý s každým, příběhy, které jsou tak nerealistické a které spolu vůbec nesouvisí, ač jich je do filmu nacpaných několik a ač by se mohlo zdát, že když se jich většina sejde na besídce nebo co to bylo tak něco společného mít musí...prostě romantický shit, který doufám že už nepotkám! 0%

Legenda Thierry Henry (2008) (TV film)

-They had a quiet 20 minutes, but then - Henry, goal, game over.- Neskutečný hráč a nejlepší střelec historie mého milovaného klubu. Jsem hrdý na to, co v Arsenalu dokázal. FOOTBALL IS OUR RELIGION, HENRY IS OUR GOD.

Let číslo 93 (2006)

Všichni lidé z United 93 jsou pro mě hrdinové, film velice věrohodný, herecké výkony vyvážené, nikdo nevyčnívá. Ideální. 90%

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Moc jsem se na Loopera těšil, a to byla možná chyba. Kladl jsem si na něj moc velké nároky, a tudíž mě mírně zklamal. Začátek ušel, zabíjení a vymetání kaleb bylo fajn, ale trochu se to zabrzdilo, když potkal sám sebe. Od té doby se to ne a ne chytit. Jen ten konec jakžtakž jde. Ale jinak nic moc. Škoda. 65%

Los ojos de Julia (2010)

Spíše než horor je to thriller podle mého. Ale to vůbec neubírá na kvalitě nebo vynikající atmosféře a skvělému ději i rozuzlení. Za mě však "pouhé" 4*. 75%

Lovci duchů (2005) (seriál)

Jedno slovo: Srdcovka! Živě si pamatuji, když jsem v roce 2006 viděl první díl tohoto seriálu: Víra, pak jsem se k tomu nějakou dobu nedostal, ale nakonec mě Lovci Duchů semleli. Pěkně po americku dělaný seriál o všem okolo nadpřirozena, epizody zajímavé od každého něco(démoni, duchové, upíři, různá prokletí, pověry,...). Prvních pět serií je vynikajících, tzn. celý původní seriál je jednoznačně na 100%. Atmosféra, postavy, děj, hudba...Nevím, jestli bylo šťastné pokračovat dál šestou a dalšími řadami, seriál byl ukončen skvěle, emotivně s ohlédnutím, čím vším si Sam s Deanem prošli. Na šesté serii je znát, že je slabší, ale snaha autorů tam pořád je. Sedmé serii se opět daří dostávat do starých dobrých kolejí. Nejvíc se mi líbilo hlavně že se vrátili ke kořenům a zopákli si nějaké ty případy, které řešili už dříve a nádherně se prolínaly vyřešené a nevyřešené připady, serie měla zkrátka hlavu a patu. Osmá serie taky nebyla vůbec špatná, ale nevyhla se několika slabým dílům. Trochu mi i vadilo, že neměla jasný nastolený problém, jak tomu bylo v předešlé, kde se jednalo o Leviatany. Myšlenka se zavřením pekla a nebe ale serii zase zvedla, jen škoda že ne dřív. A v deváté serii můžeme vidět hlavní rozdíl mezi prvními seriemi a těmi posledními. A to je pevný děj. V prvních epizodách seriálu děj prakticky neexistoval a jelo se postupně od případu k případu a seriál bavil. Teď je to prakticky naopak a pořád baví. Když ale režie nastolí pevný děj, musí se ho pevně držet, jinak seriál ztrácí na atraktivitě, což bylo znát v deváté serii hlavně zezačátku. Takže jakákoliv odbočka od děje, kde nejsou hlavní postavy kromě obou bratrů pochopitelně (Castiel, Crowley, Abbadon, Metatron) je absolutně zbytečná. Musím ale přiznat, že i přesto seriál moc neztratil. NEJOBLÍBENĚJŠÍ POSTAVY: Dean, Crowley. 100% 1. serie - 5*, 2. serie - 5*, 3. serie - 5*, 4. serie - 5*, 5. serie - 5*, 6. serie - 3*, 7. serie - 4*, 8. serie - 4*, 9. serie - 4*

Mafiánovi (2013)

-In fact, the only thing pisses me off is I have to rewrite this entire fucking book. We have to change our names again. Son of a bitch.- Tuhle rodinku jsem si zamiloval. Oni jsou brutální, bez slitování zabijí každého na počkání, jestli jim nedá to, co chce. The Family určitě není bez chyby, vyskytují se sem tam hluchá místa, hodně bylo vyzrazeno již v traileru, a přesto to nebylo tak špatné. Prostě to zhodnotím slovem, kterým by to zhodnotil pan Blake: Fuck. 70%

Magazín Ligy mistrů (2002) (pořad)

Jasně, Champions League je fotbalová lahůdka pro každého fandu, ale Magazín poněkud pokulhává. Chtělo by to víc živější statistiky a různé zajímavosti, něco jako Buly. 75%

Magnolia (1999)

Pro mě veliké zklamání, očekával jsem mnohem víc od herců jako je Tom Cruise nebo Julianne Moore. Vlastně jsem očekával víc od celého filmu. Víc než 3 hodiny nudy, snad se s Magnolií už nepotkám...20%