Jen počkej...! (1969) (seriál)

Nu, zajac, nu pogodi! Jeden z hodně mála animáčů, u kterých nejen vydržím, ale také mě i baví. 80%

Paranormal Activity 3 (2011)

Když dojdou nápady s nadpřirozenem(paranormálnem), proč tam nedat satanismus? Škoda, už není z čeho čerpat, což bohužel i ve dvojce. Nicméně, trojka je něco mezi jedničkou a dvojkou. 80%

Snowboarďáci (2004)

Jeden z mála světlých momentů v českých komediích. Kotek a Mádlem jsou přesně ty puberťáci, kteří se sem hodí. Rendy a Jáchym jedou na hory!:D 80%

Beznadějný trouba (2011)

´´Our idiot brother just ruined my fucking life!´´. Ne, on není zlej, jenom je upřímnej! 70%

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

NO uff, na konci filmu jsem byl v rozpacích. Upřímně, seriál je přece jen lepší, možná tím, že nápady stačí jen na klasickou seriálovou dvacetiminutovku a asi podle toho to taky ve filmu vypadalo. Na druhou stranu se konečně setkáváme s trenérem Hnátkem. Svoji roli věčného morouse zahrál výborně, bohužel vedle něj byl už vidět jen jakžtakž Jirka Luňák, jinak nikdo jiný. Avšak láska k fotbalu a hlavně ke stejnojmennému seriálu mi velí přilepšit. Dávám tedy 4*. 70%

Expendables: Postradatelní (2010)

Jelikož se mi akční střílečky moc nelíbí, vyklubalo se z Expendables příjemné překvapení! Holt když nepřitáhnete diváka dějem, zafunguje herecké obsazení: Stallone, Statham, Li, Couture, Crews, Lundgren, Rourke, Schwarzenegger, Willis...akční legendy a všichni v jednom filmu bok po boku, no z toho už sakra něco musí vyjít! 80%

Bournův mýtus (2004)

Noo, už si na Matta jako agenta Bourna začínám zvykat, jeho výkon už mnohem uvěřitelnější, je tam i větší akčnost, ta co mi v Agentu bez minulosti chyběla. K dokonalosti však ještě něco chybí. 75%

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Dvojka, přesunutá do New Yorku, popravdě už na jedničku trochu ztrácí. Není to ale vůbec nic hrozného. Pokračování lehce nadprůměrné. 75%

Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

Po jedničce pro mě určitě zlepšení. Ve dvojce je něco co předchozímu dílu chybělo. Možná 2x více vtipů, možná zábavné remaky dnešní doby, možná jiné prostředí, možná Numerovis:D? Prostě nevím co to na mě zapůsobilo, ale fungovalo to. 80%

8 MM (1999)

Zajímavé, kam až může dovést jedna páska s filmem. Nicolas se pro takovéto role hodí, dobrý thriller, který se dostává až k samým kořenům masochistické pornografie a rozkrývá konekse v USA. Někdy až mrazí v zádech z natočených záběrů a praktik herců. Za dvojici Cage, Phoenix dávám 4*. 70%