Velké oči (2014)

Přikláním se k názoru,že kdyby to nenatočil Burton,spousta lidí by to ani nezaznamenala.Průměrný,až nudný film.ale ve scéně u soudu mě Ch.Waltz vážně bavil.

První člověk (2018)

Přiznám,že jsem zklamaný.Mám rád filmy o vesmíru a o dobývání měsíce a moc jsem se těšil na Neila Armstronga v podání Ryana Goslinga.Výsledek mě ale vážně zklamal.Až na tu geniální hudbu.Než si to ale pustit znovu,dám raději přednost Apollu 13 nebo seriálu Ze Země na Měsíc.

BlacKkKlansman (2018)

Není nad to sedět v kině,dívat se na černošské shromáždění a poslouchat,jak se mají běloši vrátit do evropských jeskyní.Jinak byl film za mně OK,nenudil jsem se a závěrečné dokumentární záběry?No...co dodat.O Trumpovi tady radši psát nebudu.

Venom (2018)

Co mě mrzí nejvíc je,že jsem to neviděl v kině,ale ve sklepě na tabletu.Jinak je to fakt povedená Marvelovka,co strčí do kapsy většinu filmů o Avengers.

Bohemian Rhapsody (2018)

Rami opravdu válí.Je až neuvěřitelné,jak Freddieho dokázal zahrát.Co dodat?Že to nebylo úplně vše podle pravdy?No a co?A ano,na konci mi ukápla slza.A proč ne?Freddie byl jedinečný,Queen hráli skvělé skladby a jejich muzika nestárne.Jen mě mrzí,že jsem ve filmu nezaslechl svou nejoblíbenější pecku Innuendo,ale to už je detail.

Motýlek (2017)

Je mi jasné,že tento film spousta lidí rovnou zavrhne jen proto,že jde o remake.Přiznám se,že když jsem v kině viděl upoutávku na nového Motýlka,moc jsem nejásal.Přeci jen těch pokračování a remaků starých klasik je poslední dobou opravdu hodně.Přesto jsem se na tento film podíval a nakonec jsem zalitoval,že u nás neběžel v kině.Rami Malek mě čím dál více překvapuje.Tento snímek jsem totiž viděl jen pár dní po Bohemian rhapsody a v obou filmech Rami jen září.A Charlie Hunnam zakrál taky výborně.Povedený remake.

Daria - Fire! (2000) (epizoda)

Tímhle dílem se z Dariy stal trochu vážnější seriál.Ale na kvalitách mu to určitě neubralo.

Stárnoucí gigolo (2013)

Příjemně strávená hodinka a půl ve společnosti Woodyho Allena a Johna Turtura a samozřejmě dalších známých jmen.