Noční hlídka (2004)

Mix Matrixu, Pana Prstenu, Bladea a ja nevim ceho jeste... Muze to vubec fungovat? Jo! Od ocekavani pokracovani me snad odrazuje jen ucast americkych koproducentu, ale nezbyva, nez byt optimistou..

Café Lumière (2003)

O tomto filmu mam problem cokoli napsat. Kdyz jsem z nej odchazel, vubec jsem nevedel, o cem to vlastne bylo...

Poslední dny (2005)

Blake si jde do lesa umit k rece nohy. Blake jde do altanku. Blake s poflakuje po nakym dome. Blake objevi brokovnici. Blake se odpraskne. ##### Tak, prave jsem vam v deseti vterinach odvypravel cely dej filmu a vy ted muzete tech devadesat minut stratvit nejak ucelneji.

Palindromy (2004)

Sverazne dilo. Uz jen treba fakt, ze hlavni hrdinku hraje v ruznych castech filmu asi sest ruznych herecek (v rozptylu mlade devcatko s bilou barvou pleti - korpulentni dama cerne barvy pleti a spoust verzi mezi tim) nemusi kazdy zkousnout. Ale ja se bavil.

Úplní cizinci (2005)

Tarantinovsky poskladanej puzzle nekolika pribehu, ktere spolu tak nejak souviseji. Ftipne, svezi, zabavne. Jenom si pro priste musim davat pozor, jestli to tak, jak to na sebe navazuje, dava smysl.

Souboj s nebem (2005)

Tak nejak me nenapada, komu je toto dilo vlastne urceno. Na film jsem sel diky jeho kontroverzni povesti, ale vic nez pornograficky stvarnenych sex dvou obeznich lidi me vadilo, ze to cele bylo, tak nejak, o nicem.

Screaming Masterpiece (2005)

Dokument o hvezdach vetsich ci mensich, ktere svetu nadelil Island. Mimo jine zde uvidite treba Bjork, ktera zacinala jako punkerka.

Carmen z Khayelitshe (2005)

Rozhodne ne film pro kazdeho. Lide, kteri zde ztvarnuji hlavni role nejsou euro-americkym idealem krasy, dej klasicke opery preneseny na africke predmesti take nemusi byt kazdeho salkem caje. Ale u me dobry.

Kung-fu mela (2004)

Pokud znate Shaolin Soccer, tak je to neco podobneho - nerizena sranda. ### Neskutecne sem si to uzil predevsim diky 1400 nadsencu, kteri si film uzivali splu se mnou. Pokud by se vam toto postestilo, pripoctete si k hodnoceni jeste hvezdicku.

Luk (2005)

No, jak to napsat? Porad dobre, ale mezi Kimova zasadni dila to rozhodne patrit nebude.