Kameňák (2003)

Jako sbirka vtipu celkem solidni, jako celovecerni film znacne neuspokojive.

Zvon Lukáš (2002) (TV film)

Na pohadku prilis chaoticke. Jedine, co stoji za zminku je nekolik zajimavych hudebnich motivu Petra Hapky, ktery si v pohadce zahral take jednu z epizodnich roli.

Zachraňte Willyho 2 (1995)

Kdyby mi bylo dvanact a min, mozna bych jeste nejakou tu hvezdicku prihodil.

Trávníkář (1992)

Velice zajimavy film. Jenom skoda, ze jsem ho nevidel nekdy v obdobi jeho vzniku. Takhle totiz nektere vizualni efekty pusobí opravdu smesne. Mel jsem velke dilema, zda dat 3* nebo 4*, nakonec s prihlednuti k zajimavosti tematu jsem zvolil hodnoceni vyssi.

Vánoční prázdniny (1989)

Po precteni komentaru zde jsem se vypravil shlednout tuto vanocni komedii a musim rict, ze me zklamani bylo velike. Gagy a ftipy mi nijak srandovni neprisly (az na vyjimky) a to je u komedie docela problem.

K-19: Stroj na smrt (2002)

Az necekane dobre ponorkove drama. Ma spad, Ford s Neesonem jsou vynikajici a navic, kdyz si clovek uvedomi, ze to tak skutecne bylo, mrazi vas v zadech.

Cesta do zatracení (2002)

Strucne by se dalo rict „nadherne natocene nic“. Kamera, kostymy, vytvarne reseni a atmosfera filmu, Paul Newman, Jude Law – to vsechno je vynikajici. Ovsem pribeh jaksi vazne a nedokaze do sebe vtahnout tak, jako treba Americka krasa stejneho razisera. A at sem se snazil sebevic, Tomu Hanksovi sem jeho gangsterstvi uverit nemohl. Skoda. Tak moc jsem se na ten film tesil

Vanilkové nebe (2001)

Skoro, jako by to natocil David Lynch. Dej tak zmateny, ze se zorientujete az na konci, jestli vubec. A tak to mam rad. Navic velmi slusne herecke vykony, a jak uz to tak u Crowovych filmu byva, spousta nadhernych pisni.

Insomnie (2002)

Skvele natocena netradicni detektivka, ve ktere je ten detektivni prvek pouze jednim z nekolika. Ozdobou filmu jsou, krome vyborne kamery a drsnych scenerii aljasske prirody, predevsim vykony Alla Pacina a Robina Williamse.

Znamení (2002)

Do tretice vseho dobreho. Treti Shyamalanuv film a opet neopakovatelny zazitek. Ovsem necekejte opet nejakou pointu jako u Sesteho smyslu nebo Vyvoleneho, byli byste zklamani.