Alexander Veliký (2004)

Pokud budete od Alexandra ocekavat sviznou podivanou ala Statecne srdce nebo Gladiator, pak budete urcite zklamani. Ja cekal spise zivotopisny film a moc se mi to libilo.

Terminál (2004)

Druha spoluprace Hankse a SS v zanru komedie za sebou a opet uspech! Catch me if you can se mi sice libilo vic, ale Terminal zas nezaostava o tolik, porad je to prijemna svezi komedie.

Dannyho parťáci 2 (2004)

Celkem slusna komedie, misty jsem se fakt skvele bavil. Nicmene je to cele dost prekombinovane a ruka strihacova byla vytizena znacne pod normu.

Moje tlustá řecká svatba (2002)

Po dlouhe dobe romanticka komedie, ktera se mi libila. Ma to spad, herci jsou zajimavi a neokoukani a cely je to proste jedna velka prca ;)

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Vcera sem poprve dokoukal rozsirenou verzi a teprve ted mohu rici, ze trilogie je zakoncena. Peter Jackson stvoril stredozemi vicemene tak, jak sem si ji predstavoval pri cetbe knih a me nezbyva, nez mu timto podekovat.

Kate a Leopold (2001)

Prislo mi to takove... pitome. Ale je fakt, ze romenticke komedie moc nemusim.

Čert ví proč (2003)

Vyborni herci, misty desnej scenar. Nicmene porad se asi jedna o nejlepsi ceskou pohadku zacatku tretiho tisicileti.

Ples příšer (2001)

Halle Berry za tento film dostala Oskara, ale pro me je paradoxne asi tim jedinym, co tomuto filmu mohu vytknout. Jeji prehravani v nekterych mistech je na me fakt moc. Po vsech ostatnich strankach je film dilem mistrovskym.

Svět zítřka (2004)

Krasny vizualni zazitek!! Z filmu je citit podobny tvurci entusiasmus, jako u trilogii Indiana Jonese, Star Wars (puvodni trilogie) nebo Back to the Future. Doufam, ze ani Svet zitrka nezustane osamocen a brzy mu pribude alespon jeden bratricek, a pokud tomu tak bude, tak moc moc moc prosim o venovani vice prostoru postave Franky, ktera je proste uzasna ;)

Princezna a bojovník (2000)

Sam o sobe zajimavy pribeh, navic skvele zahrany a bravurne odvypravey. U jedne z finalnich scen jsem mel zpocatku pocit tezkeho daja vu, nicmene i zde me reziser dokazal velmi mile prekvapit.