Smrtihlav (1998)

Vyborny film. Naslapany dej a nadherne temna atmosfera srovnatelna treba se Strange Days nebo Matrixem.

Nezvratný osud (2000)

Jednoznacne nejlepsi teenagerska vyvrazdovacka. A to i presto, ze to tak uplne teenagerska vyvrazdovacka neni...

Nejasná zpráva o konci světa (1997)

Juraj Jakubisko natocil nejlepsi cesky porevolucni film. Kazda jednotlivost je vyborna (herecke vykony, kamera, scenar, hudba...) a hlavne tyto jednotlivosti tvori perfektni celek. Smekam pomyslny klobouk!!

Je třeba zabít Sekala (1998)

Vladimir Michalek opet prokazal svuj talent. Takto natoceny cesky dramaticky film jsem jeste nevidel (alespon co se tyce porevolucni ery). Nemam, co bych vytkl.

Pták Ohnivák (1997) odpad!

Prisernost. Ale opravdu prisernost. I kdyz se moc snazim, nenapada me nic, co bych na teto obludnosti mohl pochvalit.

Z pekla štěstí 2 (2001) odpad!

Toto ma byt pohadka? Ma to sice pekne kostymy, slusnou vypravu a Karel Gott neni tak strasny, jak by se dalo cekat. Ale proc ma mit pohadka tolik dejovych linii? Tuto hruzu bych svym detem opravdu pustit nemohl.

Z pekla štěstí (1999)

Relativne slusna pohadka, ovsem fakt, ze jedna s tech zlych neni potrestana ji dost srazi.

Lotrando a Zubejda (1996)

Pan Capek dodal dve sve pohadky, Zdenek Sverak vyborny scenar a spolu s Jaroslavem Uhlirem jeste hrstku veselych pisnicek a tak vznikla jednoznacne nejlepsi ceska porevolucni pohadka.

Otesánek (2000)

Vyborny film. Slysel jsem, ze je to horor, ale ja jsem se u nej hlavne skvele bavil. A to predevsim diky perfektnim hereckym vykonum Jana Hartla, Veroniky Zilkove, Kristiny Adamcove ale i vsech ostatnich zucastnenych.

Hon na myš (1997)

Dukaz, ze pouze par veselych scen bez zajimaveho scenare dobry film nedela.