Boba Fett: Zákon podsvětí - Kapitola 2: Kmeny Tatooinu (2022) (epizoda)

Já věděl, že ta pravá podstata seriálu teprve přijde a hned dvojka ukázala nejlepší možný flashback (pochybuju, že se ve flashbacku objeví ještě něco zásadnějšího) a zároveň i velký příslib do budoucna, protože z krátké epizody ze současnosti je jasné, kam se nám děj zvrhne :) Takhle nějak si SW představuji a ladí mi k pointě univerza a ne jako ty moderní zmršeniny co byly v rámci nové trilogie v kinech.

Boba Fett: Zákon podsvětí - Kapitola 7: Ve jménu cti (2022) (epizoda)

Některé momenty jsou super, některé jsou extrémně předvídatelné a akční scény jsou místama natáhnutý do nesmyslu. Stejně jako u Mandaloriana, pokud by byl seriál sestříhaný do filmu, byl by lepší. Ale bavil jsem se a to i včetně tohoto finále.

Bohové Egypta (2016)

Tak tohle bylo vážně špatný. Triky hrozivý, herci podprůměr (dosáhnout toho u Nicolase je poměrně složitý, protože je decentní herec, ale v tomhle konkrétním případě tomu scénárista vážně nepomohl), děj zhovadilost a bohužel narozdíl od starých fantasy béček to není ani vtipný ani sexistický.

Braindead - Živí mrtví (1992)

Tento film se dá buď hodnotit 5 hvězd nebo odpad, a záleží na vkusu diváka. Pokud chcete vidět totální Cčkový film, s geniálními herci, kteří hrají schválně totálně hrozně, úmyslně sra*kovým dějem a scénářem, idiotskými hláškami, trilionem zombií a k tomu všemu ještě scén, které jsou vždy plné slizu a krve, někdy vtipné ale vždy nechutné, tak si to pusťte. Budete žasnout nad tím jak tohle může někdo vymyslet (natočit totiž takhle nechutnou sra*ku je kumšt). Ten kdo není zvrhlý tímto směrem by si takový film pouštět neměl protože by se mu mohlo udělat z toho všeho opravdu zle. 0 nebo 100%

Brexit (2019) (TV film)

Snímek přesně vystihující dobu...

Brilantní plán (2007)

Pro mě překvapení. Demi Moore zahrála perfektní roli, děj je celkem prostý a neobsahuje žádné děsivé díry v logice. Michael Caine je sympaťák od jakživa. Příjemná atmosféra nakonec z tohoto filmu vytáhla opravdu velmi povedené dílko na volný večer.