Syčák Hesher (2010)

Hrozná nuda. Ale ukrutná. Fórky na mě nefungovaly a všichni mi lezli na nervy. Přiznávám se bez mučení, nedal jsem to celý.

Špindl 2 (2019) odpad!

Čistokrevnej kulturní masakr, jak se sluší a patří. Ani nevím, proč se na to koukám...asi proto, že jsem zvědavej, jestli posunou laťku ještě dál a kde to skončí a jestli je to opravdu možný. Jo, je to možný. Tam už chybí jenom to, aby by Hrachovcová na svých duchovních kurzech prováděla vaginální napářku.

Špión (2015)

Hodně naivní komedie.

Štamgast (1987)

Miluju tenhle film.

Štěstí na dosah (2006)

Nejlepší film s Willem Smithem ! Dostali mě, brečel jsem...jako ta stará kráva u Angeliky...

Štiky (2018) (pořad) odpad!

Monikunda je miláček, je boží!

Švéd (1994)

Poctivý devadesátky. Baletní a akrobatický souboje, chlapi lítaj z voken nebo prorážej dřevěný stěny, klaďák kladnej jak Robert Rosenberg v pornu, vždy dosáhne cíle.

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film) odpad!

To se nedá...hrozná slátanina a jakoby nikomu na ničem nazáleželo.

Tajná válka (2011) (seriál)

Tajný agenti...neuposlechnutí rozkazů...dezertýři, volavky, partyzáni...hrdinové ploužící se pod pláštíkem noci...záchranný a záškodnický operace a pasti...odvádění pozornosti, dezinformace a mystifikace...vzpomínky živejch pamětníků a (mně) neznámejch hrdinů...oslavy vítězství, holky, chlast...tak takový podrobnosti jsme se v dějáku neučili...fakt moje gusto, tady tohle...a je to opravdu napínavý...vřele doporučuju všem milovníkům historie.

Tajný agent Jack T. (1997)

Akční drama thriller? Kdepak. Roztomilá romantická konverzační komedie s Stevenem vyvedeným v kůži a třásních.