Taková normální rodinka (2008)

Jednu hvězdičku dávám za vyjímečnou netrapnost, druhou za pár povedených scének a fórků a třetí za naši Julii Roberts, madmazel Chýlkovou a seňora Dulavu, kterej se mně poprvý v nějaký filmový roli líbil. Původní seriál a předlohu ale zapomeňte.

Talk show Jiřího Ovčáčka (2019) (pořad) odpad!

Jirka Ovčáček a jeho nesmělá příprava na vstup do politiky. Už se na to těším.

Tečka páteční noci (2013) (pořad)

Výbornej pořad, su rád, že něco takovýho je a prezentuje jinou kulturu než estrádní umělce. Výstřelky se najdou, ale to není účel. Jen tak dál ! Doufám, že to Rada ČT nezatrhne.

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Zprávy alá Nova : Řidič jel opilej, Novák se otrávil houbama, Gott je na dovolené, v jedné trafice se povídalo...zajímavý asi jako online sledování zrání sejra.

Temná bouře (2006) (TV film) odpad!

Přátelé, vystudoval jsem matematiku a fyziku na elitním gymnáziu a poté co jsem shlédl tento film jsem byl postaven před závažnou existenční otázku a musel jsem vybírat ze 3 možností : a)jsem tam chodil úplně zbytečně a jsem úplnej trotl nebo b)vědecký vývoj jde mílovými kroky dopředu a já nestíhám novinky nebo c)tvůrci filmu jedou na nějaké mě zatím neznámé droze, přičemž všechny odpovědi jsou zřejmě správně a i jakákoliv kombinace mezi nimi také. Některé pojmy v tomto trháku jsem znal, ale v jiných souvislostech a některé jsem slyšel poprvé. Inu, asi se mám ještě mnoho co učit.

Ten svetr si nesvlíkej (1980)

Janžurka je nejlepší komediant - baba na světě. Totok se mi líbí jen pro ňu.

Thor (2011)

No jo, já nevím, no. Přišlo mi to jako celý plný všech možnejch klišé a předvídatelný až hrůza. Tož tak.

Tchyně (2015) (pořad) odpad!

Monika Štiková je píča. Argument ? Když uvidíte na zemi hovno, řeknete "tady je hovno".