Hitler a holocaust (2000) (seriál)

Vynikající dokument o nejhnusnějších událostech za posledních minimálně sto let. Nedokážu si představit utrpení lidí, kterým museli projít...třeba zpověď matky, která byla donucená zabít vlastní dítě morfiem, mě dostala totálně na kolena... Raději bych byl, kdyby se to nestalo, ale už se stalo...musíme se poučit, toto už nesmíme nikdy dopustit...

Hitlerovi bodyguardi (2008) (seriál)

Obdivuju odvahu všech, kteří měli sílu postavit se mašinerii. Zároveň ukázka toho, jak se lidi dokážou změnit. Poučení.

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad) odpad!

Šílená prasárna, to tu skutečně ještě nebylo. 4 "serebrity" se natřásají jedna na druhou, na třetí, na čvtrtou...a ten komunistickej humusák, ta nafoukaná svině David, z toho je mi asi tak nejvíc šoufl. Četl jsem s ním několik rozhovorů, v každým sám o sobě mluví v superlativech a tvrdí například, že spartakiáda byla "nádherná společensko-sportovní událost"...Co dodat...snad jen : FUJ TY HOVADO ! Tuhle "šau" budu nemilosrdně bojkotovat.

Hlavně nezávazně (2011) odpad!

Cítil jsem se trapně, že se na takovou sračku dívám.

Hlavní zprávy (2013) (pořad) odpad!

Nejsračkoidnější hlášení a zprávy ever !

Hlídač č. 47 (2008)

První Renčůj film, kterej mě zaujal. Roden vede, Dlouhej taky není marnej.

Hokejový zázrak (2004) odpad!

Příběh je super, pamatuju ho, ale totok zpracování je odporně plánovitě patriotický a emocionálně útočný, že to nejde skousnout.

Horší už to nebude (2006) odpad!

Omlouvám se všem fanouškům tohoto filmu, ale já prostě nemůžu dát ani jednu hvězdu...celou dobu jsem tápal po humoru a nikde ho nenašel. Herecký výkony mě taky nijak nezaujaly, hudba jakási divná, jakbysmet. A ještě je do toho zamontovaná jakási romantická linka, která mě vůbec nebavila, navíc otravovala celej už tak nudnej děj.