Silencia90

Společenská samotářka

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 24.8.2019  08:18
    Sněžný drak (TV film) (2013)

Netradiční a sympatická pohádka, která mě skutečně bavila. Žádné přehnané klišé a ani přehnaná originalita. A obsazení vskutku skvělé. Krásná byla i chemie mezi hlavními představiteli. Opravdu příjemné překvapení navzdory zdejšími hodnocení.

• 29.7.2019  17:40

Krejčíkovou ráda nemám, nicméně komediální role ji sednou.

• 29.7.2019  17:35
    Monte Cristo (divadelní záznam) (2002)

4,5* Na Draculu to samozřejmě nemá, nicméně Svoboda/Borovec je záruka kvality.

• 19.7.2019  22:03
    Čertí brko (2018)

Moc milá pohádka, která potěší. Hodně dobře jej táhne Ondřej Vetchý, bez něj by to nebylo tak dobré.

• 28.6.2019  23:13
    Yesterday (2019)

Čekala jsem pecku a... ta se nekonala. :( Byl to milý komorní film, co se bral docela vážně. Nebyl špatný, vlastně byl docela dobrý, ale čekala jsem něco jiného. Netrvala bych úplně na stylu Bohemian Rhapsody, ovšem mohli se alespoň snažit udělat to trochu muzikálnější. Trailer vypadal úžasně zajímavě, bohužel však ani jednu písničku nezahráli celou. Proč? Škoda.

• 5.6.2019  11:57
    Prolhaní (TV seriál) (2017)

Jako jo, je to zbytečně roztahaný, ale i tak zajímavý. Zpočátku vůbec nevíte, který z nich je ten magor :)

• 22.5.2019  22:41
    Pátrání (2018)

Velice originální zpracování!

• 20.5.2019  21:33

Nemám moc ráda "ždímačky", nicméně tohle bylo vymyšleno skutečně dobře, zajímavě a originálně.

• 4.5.2019  22:54

Určitě lepší a přehlednější než první díl. 4,5*

• 27.3.2019  21:12

Neuvěřitelně originální. Pamatuju si, jak jsem to jako malá hltala. Dodnes používám hlášku "a...prstíčky došly". :)

• 10.2.2019  22:44
    Poltergeist (2015)

Příjemná délka, nekomplikovaný děj a ne úplně sympatičtí herci. 3,5*

• 6.2.2019  15:59
    Poltergeist (1982)

Už to skoro vypadalo na 5*. Dávám 4,5*, líbí se mi "vysvětlení", které v dnešních hororech již nebývá.

• 22.1.2019  20:56

Sofía táhne celý jinak možná podprůměrný film. Její prupovídky stojí za to.

• 26.12.2018  01:23

Neuvěřitelně utahaný film, kterému by prospěla poloviční stopáž. Nekonečně dlouhé zírající scény dělají z celkem dobrého filmu nekoukatelnou nudu. 2,5*

• 14.12.2018  08:38
    Čertoviny (2017)

Jako Eliška je Eliška. Ale tohle se jí alespoň trošku přiblížilo. Ostatní pohádky na to nemají ani zdaleka, tato "skoro". Není to vůbec špatné, jen do hlavních klaďasů se člověk těžko vcítí. O dost zajímavější je sledovat padouchy, na rozdíl od plytkých hrdinů. 4,5*

• 12.12.2018  08:34
    Proč? 13x proto (TV seriál) (2017)

Trochu mi vadila zbytečná zdlouhavost. Spoustu scén jsem přetáčela dopředu, protože se tam nic nedělo. Klidně by to zvládli za poloviční čas, ne-li jako film. Jinak myšlenka je to dobrá. Jen nevím, jestli se budu dívat na druhou sérii, nejspíš si jí jen nechám převyprávět.

• 10.12.2018  22:44

Líbí se mi, že konečně v nějakém filmu rodiče (i ostatní) zareagovali "nesprávně" a nějaký čas jim trvalo to zpracovat. Tak to prostě chodí. I když je pravda, že ty dvě holky se měly rády asi jako já s bráchou. Každopádně za zmínku stojí i sestra s trávníkem. 3,5*

• 26.11.2018  23:07

Často jsem si říkala "snad teď ještě není konec". A ten konec byl epický! Skvělé bylo, že ten koncert neutnuli po první písničce. Zvláštní nedovysvětlený raketový start a absence konce života mi ani moc nechyběly. Mělo to to, co to mělo mít.

• 17.11.2018  08:47
    Pan Nikdo (2009)

Zpracování bylo nepochopitelné a myšlenka jakási trochu zajímavá, ale nijaká. Nic mi to nakonec neřeklo. Místo tohoto filmu DOPORUČUJI film Srdcová sedma. Není tak propracovaný=zmatený a je o 100% lepší. Se stejným rozuzlením.

• 7.11.2018  21:12

4,5* kdo by čekal, že u telefonu zažije takové napětí...

• 5.11.2018  13:15
    Charmed - Pilot (S01E01) (epizoda) (2018)

Kdo očekává totéž, co nabízí předloha, bude zklamán. A dle hodnocení to nejspíš očekává každý. Já osobně jsem také byla z restartu trochu rozhořčena. Nicméně zvědavost zvítězila. A musím říct, že tohle jsem nečekala. Čekala jsem vážný restart a hraní si na něco, co to není. Jenže oni to pojali vtipně. Vtipně? Ano, vtipně. A musím říct, že mě to docela bavilo. Samozřejmě, že to není jako staré a úžasné Charmed. A nikdy nebude. Troufnu si říct, že se jim to nikdy v ničem nevyrovná, protože to nemá téměř nic společného. Proto si mohli odpustit i ten stejný název. Nicméně pokud to beru jako nový nezávislý produkt, jsem docela spokojena. Není to zas tak špatné, lehce nadprůměrný seroš. Kromě názvu, který si teda mohli vymyslet nový ještě pohaním výběr nové Piper, která je mi krajně nesympatická. "Prue" je super, "Phoebe" na sobě snad ještě trochu zapracuje (doufám), ale Mel... Navíc kromě (nejspíš) nejstarší, ty holky vypadají na 16, obě. A proč sakra kouzlí v latině? No... uvidíme 3,5*

• 1.11.2018  13:43
    Moje falešná svatba (TV film) (2009)

Prvoplánové, jednoduché a jasné od začátku do konce. 2,5*

• 31.10.2018  22:53
    Set It Up (2018)

Je to hezké, ale nenadchne, přesto ani neurazí. Naopak, některé vtipy jsou neotřelé a svěží. Na víc jak lepší průměr to však není.

• 22.10.2018  14:48
    Zázračná planeta II (TV seriál) (2016)

Já si celý seriál říkám, jak je ta hudba skvělá, úžasně se hodí k té scenérii a situacím... A v páté epizodě zjistím, že je to Hans Zimmer. No tak to je jasný :)

• 7.10.2018  21:08
    Den co den (2018)

Zajímavé. Bavilo mě to, ale tak nějak nevím, co mi to chtělo sdělit. 3,5*

• 30.9.2018  23:49

Od filmu jsem moc nečekala a příjemně překvapil! Jemný humor, žádné vytáčky a sympatičtí herci.

• 30.9.2018  23:20

Vážně vážně vážně nechápu, proč tam Meryl nehraje. Fakt mi to nedochází. Celkově mi tam jaksi chyběl příběh a film je takový smutný až patetický. Světlé momenty jsou, když se objeví úžasná Lily. Tato okouzlující kráska táhne celý film a vydržela bych se celé dvě hodiny koukat jenom na ní. :) Amanda taky není špatná, je na ní vidět, že dospěla. Andy je také příjemným zpestřením. Trochu mi tu vadilo, že se tu zpívá bez zjevného důvodu. Film je pro mě menší zklamání. Nejlepším okamžikem filmu je jen příjezd lodí. Kdo neviděl první díl, nejspíš bude tápat, kdo je kdo. Hudební filmy, natož s Abbou by měly dostat plný počet, což tady bohužel nevyšlo. Nějak nevím, jak toto dílo uchopit. Jednička byla skvělá, a tak jsem prostě čekala víc. 3,5*

• 30.9.2018  00:05

No hrozný. Jako horor je to jistě úžasný, ale jako film už to nikdy v životě nechci vidět. Vlastně to ani nechci dokoukat. Tak trochu Nezvratný osud. A ten konec popírá moralitu hlavní hrdinky! Ts. Horor, co ale vlastně stojí za zhlédnutí, protože splnil, co se od něj čeká. Je jen moje chyba, že na to koukám. Nicméně je trochu pravda, že mi hrdinové moc k srdci nepřirostli a jestli někdo umře nebo ne mi bylo celkem fuk.

• 11.9.2018  22:40

Je super vidět film natočený na jediný záběr. Navíc hlavní hrdinka je velice sympatická. Když čte člověk zprávy, ani mu nedojde, že lidi na tom táboře netušili, co se to děje, kolik vrahů tam je, ani kdy to skončí. Kdokoli může teď moralizovat "měli udělat tohle " nebo "já bych šel tam". Ale s dostatkem informací je to snadné, oni je neměli. Hezky reálně zachycený nehezký teror bez rozuzlení. Realita jej totiž často nemá.

• 21.8.2018  22:52
    Stopy (2013)

Je zvláštní, že ač se tam téměř nic neděje, stejně to nenudí. Každopádně to ani nijak zvlášť neohromí. Robyn mi přišla hrozně hloupá. I když je to jistě silná žena, hloupost to bohužel nevylučuje.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17