• Pohádka

Pátrání (2018)

Velice originální zpracování!

Psí poslání (2017)

Nemám moc ráda "ždímačky", nicméně tohle bylo vymyšleno skutečně dobře, zajímavě a originálně.

Falešná hra s králíkem Rogerem (1988)

Neuvěřitelně originální. Pamatuju si, jak jsem to jako malá hltala. Dodnes používám hlášku "a...prstíčky došly". :)

Poltergeist (2015)

Příjemná délka, nekomplikovaný děj a ne úplně sympatičtí herci. 3,5*

Poltergeist (1982)

Už to skoro vypadalo na 5*. Dávám 4,5*, líbí se mi "vysvětlení", které v dnešních hororech již nebývá.

Divoká dvojka (2015)

Sofía táhne celý jinak možná podprůměrný film. Její prupovídky stojí za to.

Seznamte se, Joe Black (1998)

Neuvěřitelně utahaný film, kterému by prospěla poloviční stopáž. Nekonečně dlouhé zírající scény dělají z celkem dobrého filmu nekoukatelnou nudu. 2,5*

Čertoviny (2017)

Jako Eliška je Eliška. Ale tohle se jí alespoň trošku přiblížilo. Ostatní pohádky na to nemají ani zdaleka, tato "skoro". Není to vůbec špatné, jen do hlavních klaďasů se člověk těžko vcítí. O dost zajímavější je sledovat padouchy, na rozdíl od plytkých hrdinů. 4,5*

Proč? 13x proto (2017) (seriál)

Trochu mi vadila zbytečná zdlouhavost. Spoustu scén jsem přetáčela dopředu, protože se tam nic nedělo. Klidně by to zvládli za poloviční čas, ne-li jako film. Jinak myšlenka je to dobrá. Jen nevím, jestli se budu dívat na druhou sérii, nejspíš si jí jen nechám převyprávět.