• Pohádka

Čertoviny (2017)

Jako Eliška je Eliška. Ale tohle se jí alespoň trošku přiblížilo. Ostatní pohádky na to nemají ani zdaleka, tato "skoro". Není to vůbec špatné, jen do hlavních klaďasů se člověk těžko vcítí. O dost zajímavější je sledovat padouchy, na rozdíl od plytkých hrdinů. 4,5*

Proč? 13x proto (2017) (seriál)

Trochu mi vadila zbytečná zdlouhavost. Spoustu scén jsem přetáčela dopředu, protože se tam nic nedělo. Klidně by to zvládli za poloviční čas, ne-li jako film. Jinak myšlenka je to dobrá. Jen nevím, jestli se budu dívat na druhou sérii, nejspíš si jí jen nechám převyprávět.

Tísňové volání (2018)

4,5* kdo by čekal, že u telefonu zažije takové napětí...

Den co den (2018)

Zajímavé. Bavilo mě to, ale tak nějak nevím, co mi to chtělo sdělit. 3,5*

Jak napálit banku (2016)

Od filmu jsem moc nečekala a příjemně překvapil! Jemný humor, žádné vytáčky a sympatičtí herci.

Vadí nevadí (2018)

No hrozný. Jako horor je to jistě úžasný, ale jako film už to nikdy v životě nechci vidět. Vlastně to ani nechci dokoukat. Tak trochu Nezvratný osud. A ten konec popírá moralitu hlavní hrdinky! Ts. Horor, co ale vlastně stojí za zhlédnutí, protože splnil, co se od něj čeká. Je jen moje chyba, že na to koukám. Nicméně je trochu pravda, že mi hrdinové moc k srdci nepřirostli a jestli někdo umře nebo ne mi bylo celkem fuk.

Zúčtování (2016)

Konečně film, který mě bavil. Zajímavé, promyšlené a na dvouhodinový film vůbec nudné. 4,5* Jen ten Ben mi do role autisty moc nehrál.

Mrakodrap (2018)

I když je to celkem hloupost, potěší hlavně příjemnou Newe. Ta se jakožto manželka hlavního hrdiny konečně umí chovat narozdíl od podobných žen z podobných filmů. Potěšil i happy-end a milý miliardář. Nic v tomto filmu nenaštve a neurazí, což je v poslední době celkem vzácnost, jak se každý snaží svůj film udělat originální. Tento se o to nesnaží a jde mu to výborně. Prostě je to fajn film. 3,5*

Ludvík II. Bavorský (2012)

Přesně, jak tady mnozí píší, celý film táhne Simon Tambrea. Už jen on sám si zaslouží 2*. Jedna hvězda náleží krásnému prostředí. Ale to je asi tak vše, bohužel. Moc jsem nepochopila, co tím filmem chtěli říct. Byl trochu depresivní. I když se bojím, že přesně takhle to asi bylo.