• Pohádka

Jak si nevzít princeznu (2021) (TV film)

Krásně se na to dívalo, ale nějak mi chyběla chemie mezi hlavními hrdiny. Něco to prostě postrádalo.

Matky (2021)

Jakože mám české komedie ráda, tak tohle bylo pojednání o čtyřech blbkách. Fakt netuším, co tím básník chtěl říci. 2,5*

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Jako... mě to vůbec nebavilo. Joo, obsazení bylo skvělé, herec vedle herce a sem tam vtip, ale jako celek nic moc. 2,5*

Tři přání pro Popelku (2021)

Ta atmosféra středověku je tu jedinečná. Nikde dosud nebyla tak hmatatelná, představitelná a uvěřitelná jako tady. Krásná herečka i scenérie. Přesto se příběh vleče a zbytečně dlouhé záběry trochu nudí. Pobavila mě přítomnost černocha, stylisty, invalidy a gayů. To se hned tak nevidí. Jako by se to samo nebralo úplně vážně. A hudba na plese byla víc než jen inspirovaná 3,5*

Yes Day (2021)

Nelíbí se mi ta americká přehnanost a nereálnost. Zničí auto, televizi, dům, ale všichni jsme šťastní a všechno je OK, hlavně že se máme rádi. Jinak pohoda film. 3,5*

Zásek (2021)

Zase taková pecka to nebyla. Čekala jsem to vtipnější a méně dramatické (domovník) a bláznivé (doktor). Ale vtipné to bylo, nepochybně. (Danny Boon) 2,5*

Brave New World (2020) (seriál)

Já to nepochopila. Věřím, že ti, co četli knihu se neztratili a obohatilo je to o vizuál. Kdo ji však nečetl, se ztratil v nevyřčených myšlenkách a nevysvětlených náznacích.