• Pohádka

Stmívání (2008)

Stále jsem přísný odpůrce toho, že slunce upíry nezabije. To je největší kiks jaký kdo mohl udělat. Příběh nic extra, ale ujde. Dá se na to dívat. Kristen je fajn, trochu mi připomíná Emmu Watson, ale Pattinson? Hrůza a děs. Čumí, až je mi z toho špatně. 2,5*

Talisman (2012)

3,5*. Přesně co jsem čekala. Originální je pouze zápletka s fotkou - talismanem. Zbytek neuvěřitelně předvídatelný. V 95% reálného života by ta dívka byla buď vdaná, tlustá, zlá, nepříjemná nebo jen divná. (O takových se ale filmy netočí.) Ačkoli pravděpodobně by ji vůbec nenašel. Kdo se běžně fotí u "památek", které má u domu? Tady ji ale měl jak na stříbrném podnose. No, alespoň že se na Zaca dobře kouká.

Marie Antoinetta (2006)

Nechápu tu moderní muziku a záběry na jídlo. Překrásné prostředí, ale nakonec to byla velká nuda. Záběry na nudu jsou nudné. A navíc konec bez konce. Bohužel se stalo, čeho jsem se obávala. Ani napotřetí nedokázala Sofia Coppola zaujmout, ba či dokonce dokázala zklamat u filmu, který vypadal tak slibně. Čtvrtou šanci jí už ale asi nedám... 3 hvězdičky pouze a jedině za dobu a styl, který miluju, a zde je krásně předveden.

Anonym (2011)

Krásně zpracované dílo, které, doufám, není pravdivé. Věřím v genialitu Williama Shakespeara. Ovšem mohlo by to tak být. Snad někdy někdo zjistí, jak to doopravdy bylo. 3,5*

Tajemství kruhu (2011) (seriál)

Deníky miluju, a Kruh má podobně zapletené zápletky... Ovšem ani zdaleka nedosahuje deníkovských kvalit. Podání čaroděnictví paní L.J.Smith mě nenadchlo už v TVD, a tady kór, navíc když nikdy nebylo pořádně nic vysvětleno. Nikomu se nedalo věřit (ani hercům, ani postavám) a i hlavní hrdinka mě mírně deptala. Chudinka jedna, každej je na ní zlej, ale každej jí miluje, takže ji všichni chtějí. No prostě nic moc, ale aspoň to není dlouhý - 22 dílů a dost. Každopádně když už nic jiného na skladě není, jako oddechovka to stačí (*), skvěle napnuté závěry epizod, které mě vždy donutily si pustit další díl (*) a úvodní znělka, která mě děsila už od prvního dílu, ačkoli neměla hlubší smysl (*). Celkem tedy 3*.

Sněhurka (2012)

Nakonec byl trailer lepší než celý film. EDIT: Český dabing tomu výrazně pomohl a nevidět to původně v originále, dala bych i lepší hodnocení.

Síť 2.0 (2006)

Kvalit jedničky to nedosahuje ani zdaleka. Navíc spiknutí o kterém interpol ví a nic neudělá? Hra na zabití, které jen tiše přihlížejí policisté. Kamera mě taky silně štvala. Jako když se mi seká internet :D Každopádně průměr, kterému prospívají akorát sympatičtí herci a konečný zůstatek na účtu.