Je.n.n.y

ICQ: 437726837

<< předchozí 1 2
    • 6.8.2013  12:18
    Podfukáři (2013)

Look closely, because the closer you think you are, the less you’ll actually see.

• 25.9.2012  18:25
    The Words (2012)

V určitém okamžiku si musíte vybrat mezi životem a fikcí. Jsou si velmi blízko, ale nikdy se úplně neprotnou.

• 16.9.2012  19:19

Nemůžeme vrátit to, pro co už jsme se rozhodli, můžeme pouze ovlivnit to, jak se rozhodneme dál.

• 7.4.2012  11:11
    Keullaeshik (2003)

Když jsem byla malá, pamatuju si, jak jsem se koukala na velikou duhu klenoucí se přes řeku. Tehdy mi máma řekla: Duha je bránou do nebe. Když lidé zemřou, odcházejí od nás skrz ni...

• 7.4.2012  11:06

Když zmizí paměť, zmizí i duše.

• 16.3.2012  22:09

Po dlouhé době konečně dobrý film. Moc jsem od toho neočekávala, ale nakonec pro mě jeden z nejlepších filmů roku 2011. Vtipné, originální, skvělé herecké obsazení a jeden z nejlepších soundtacků. Vážně ti to připadá směšné? - Jo, přemýšlím o nacistickém kvadruplegikovi. Jak by tak asi salutoval?

• 21.2.2012  20:52

You’ll stop loving me, Rose. And I won’t blame you when you do. Well, I might hate you more, but I’ll never love you less.

• 13.1.2012  09:35
    Hodiny (2002)

"... podívej se životu do tváře, vždycky se dívej životu do tváře. A chápej ho takový, jaký je. A na konci ho pochopíš. Miluj ho takový, jaký je. A pak ho nech jít..."

• 1.1.2012  12:19
    Netvor (2011)

True or false...You are an aggressively unattractive person. Hatchet face, face-ache, face like burnt lego? Or did you only just miss the beauty boat. Any which way, best embrace the suck. Beautiful people get it better. That's just the way it is.

• 5.12.2011  22:26
    50/50 (2011)

Proč jsme nešli k holiči? - Jo, mohli jsme někomu zaplatit. - Místo holiče používáme tvůj strojek na koule. - V životě jsem ho nemyl. A není na koule, ale prdel. Dělám si srandu.- Neděláš. - Ne, nedělám.

• 20.11.2011  18:18

Pane, dej mi sílu změnit věci které změnit mohu, odvahu přijmout věci které nemohu a moudrost, abych je od sebe rozpoznal.

• 19.11.2011  19:25

I still can't believe what he said about you. - Mr Darcy? I'd more easily forgive his vanity had he not wounded mine.

• 19.11.2011  12:29

Měla jsem chlápka, kterej měl v práci hlasovou schránku, tak jsem mu volala domů. No a on mi potom poslal e-mail na BlackBerry, tak jsem mu poslala textovku na mobil a on mi odpověděl na mou domácí mailovou adresu, a pak se to vymklo z ruky. A mně se stýská po čase, kdys měla jedno telefonní číslo a jeden jedinej záznamník a ten záznamník měl jednu mini kazetu a na té mini kazetě buď byl vzkaz od nějakýho chlápka nebo nebyl. Teď musíš lítat a kontrolovat nejrůznější portály, abys byla odmítnuta 7 různýma technologiema...Vyčerpává mě to.

• 29.10.2011  14:13
    Marley a já (2008)

Psovi je jedno jestli jste bohatí, chudí, chytří, hloupí, oškliví, hezcí - dejte mu srdce a on vám dá své.

• 24.10.2011  21:25

S tím, čeho se na nás dopustili jiní, s tím už se nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.

• 24.10.2011  21:15

Nekupujte si drogy! Staňte se popovou hvězdou a lidé vám je budou dávat zadarmo.

• 22.10.2011  13:43

Věřím v to, že když se narodíme, pocházíme z ničeho. A když zemřeme, tak se zase vrátíme do nicoty. To, čeho v životě dosáhneme je výsledkem naší vůle a štěstí, síly osobnosti a průbojnosti.

• 20.10.2011  21:57
    Výměna (2008)

Lidé se nemění...

• 29.9.2011  22:18
    Drive (2011)

Čekala jsem teda rozhodně víc. Celkem mi uniká, jak se může řadit mezi akční filmy, vždyť až na prvních tak 15 min se tam skoro nic nedělo! Každá scéna byla nesmyslně natahovaná a některé scény na mě byly až moc "brutální" a přihlouplé. Takže dost slabé 4* a to jen díky Ryanu Goslingovi a závěrečné písničce.

• 21.9.2011  21:47
    Camino (2008)

Jestliže někoho máme rádi a neřekneme mu to, tak k čemu nám ta láska je?

• 21.9.2011  17:31
    Amadeus (1984)

Then why not appoint me to the post? - You are not the only composer in Vienna. - No. But I'm the best.

• 19.9.2011  15:31
    Keith (2008)

Limit je nebe.

• 19.9.2011  12:34

Někteří z nás jsou šedí, někteří ze saténové, někteří ze zářivé. Ale jednou za čas potkáš někoho, kdo hraje všemi barvami. A když se to stane, nic se tomu už nikdy nevyrovná.

• 18.9.2011  17:08

Spíme spolu, ale jde jen o sex. - To nikdy nefunguje, brácho. Je to holka. Sex pro ně vždycky znamená něco víc, i když to nepřiznají. - Jamie je jiná. - Má penis tam, kde má většina holek vagínu? - Penis nemá. - Potom jiná není.

• 17.9.2011  15:33
    Candy (2006)

Když můžeš přestat, nechceš. Když chceš přestat, nemůžeš.

• 24.8.2011  16:10
    Two Thirty 7 (2006)

Sure, we think we have family and friends. But when stuff happens...when really serious stuff happens...you just feel so alone. And you can't tell people. I mean, they'll probably listen. But they don't know everything. In fact, they don't know anything. There's just...some stuff you can't share. So, what do you do then?

• 18.8.2011  13:59

Thurston: Nevadilo by ti, kdybych zapnul hudbu nebo něco? Mám to tak trochu...Jsem tak trochu nervózní. Caroline: Thurstone, bezpečnostní pás mě tlačí do vaječníků. Asi je trochu pozdě na romantiku. Thurston: Jak chceš...

• 14.8.2011  22:53

Nikdy jsi nepochopil, proč jsme to dělali. Publikum znalo pravdu. Svět je prostý, je to mizérie. Je stálý...stálý po celou dobu. Ale když je dokážeš oklamat, aspoň na vteřinu, můžeš pro ně udělat zázrak. A pak ty...Pak i ty uvidíš něco velmi zvláštního. Nevíš, co to bylo. Byl to...byl to ten výraz v jejich tvářích..

• 14.8.2011  21:14

Do not grieve to the dead, Harry...grieve to living. And above all... all those who live without love.

• 14.8.2011  13:23

Ellis 'Red' Redding: Tady jsou všichni nevinní. To jsi nevěděl? Heywoode, za co jseš tady ty? Heywood: Nevinně! Advokát to posral!.

<< předchozí 1 2