Hory mají oči (2006)

Skvelý príbeh v pozadí robí svoje. A potom tu máme tú skvelo natočenú, zábavnú a pekne krvavú naháňačku rodinka vs. mutanti. Bezproblémová a fajn odreagovačka. 7/10

Hotel Transylvánie 2 (2015)

Spadá to do tej kategórie neškodných a ľahko stráviteľných animákov a nehovorím, že som sa nezasmial. Ale aj keď tam istá snaha o príbeh je, stále je to len zmes skečov a otrepaných srandičiek.

Hra o trůny - Vrata (2016) (epizoda)

Potrebujem objatie a panáka kvôli jednej minúte zo seriálu. D&D, takto jebať s emóciami milióna ľudí, že vám nie je blbo.

Hra peněz (2016)

Atraktívna novinárska dráma, skvelí herci a emotívny záver. Ale nie je to Network, nie je to Newsroom, nie je to Telefónna búdka, je to len dobrá žánrovka.

Humr (2015)

Zvrátená artová romantika presne podľa môjho gusta, také nájdem za rok fakt len málo. Lobster mi však svojou trpkosťou a podivnou víziou učaroval najviac.

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Stupídne. Namiesto toho, aby to odvážne dievča, ktoré je vzorom mladých dievčat, spravila niečo hodnotné, prechádza sa troskami miest a okolo nej umierajú ľudia. Ale to nevadí, vojnu predsa vyhrávajú reklamy. To rozdelenie zas a znova strašne škodí, ostala z toho len prvoplánová nuda.

Hush (2016)

Scenáristickou barličkou okorenený home invasion o jeden hendikep a o jednu kušu, lebo kuše sú kúl.

Chappie (2015)

Film je presne taký, ako jeho hlavná postava- sakra zaujímavá vízia v nefunkčnom obale. Viem, že Blomkampovi nie sú cudzie silné témy a ich exekúcia, ale mal by sa naučiť konečne písať dobré postavy. Na otázku "bol District 9 one timer?" sa už asi čoskoro bude dať odpovedať áno.

Cheap Thrills (2013)

Perfektný one-timer. Videl som už viacej takýchto truth-or-dare mučirní ale toto s nadhľadom všetky prevyšuje absurdnosťou ale aj emóciami.