Megapiraňa (2010) (TV film) odpad!

MegaSračka !!

Srbský film (2010)

Velice nechutný, deprimujíci a perverzní film (ovšem s určitou originalitou), který je ve svém žánru vysoko. Pro mě něco nepochopitelně zvráceného.

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

Říkejte si co chcete, ale já se při tom skvěle bavil. Jen mi tam trošku chyběl Seann William Scott, ale i Tad zahrál roli stiflera velice dobře.

Zrození Planety opic (2011)

Vydařený začátek něčeho nového. Akční, emotivní a parádně natočený! K takovýmto filmům se rád vracím.

Jednorozený (1990)

Tahle zvrácenost jde opravdu mimo mě, nevím asi jsem to příliš nepochopil. Určitě jeden z nejnechutnějších filmů který sem viděl.

Ve znamení raka (2010) (seriál)

Seriál který mě opravdu chytil za srdce. S černým humorem se tu nešetří a je to zábava, která ovšem i zabolí. Velmi vydařený seriál.

500 dní se Summer (2009)

Zamilovanej chlápek co dostane kopačky od "té pravé", a následné ohlížení se. Film o lásce, o hledání a o snaze o pochopení lásky. Žádný klasický love story, jen příběh co mile překvapí, ale i zabolí. No s celkem dost "pohádkovým" koncem.

Záhada Blair Witch (1999)

Hádám, že hlavním záměrem tohoto nízkorozpočtového filmu byla reálnost, a té tu bylo vskutku dosaženo s úspěchem. Ano, u filmu jsem se bavil, ale při sledování ani po něm jsem příliš strachy netrnul. Asi mi vadilo, že téměř za celou dobu filmu se nic moc nedělo. Tři studenti, kteří skoro hodinu a půl chodí lesem (samozřejmě se ztratí), každou noc slyší podivné zvuky, které se stupňují, až přejdou v útok něčeho, co vlastně ani nevidíte, což mělo nejspíš navodit hororovou atmosféru, které jsem se ale v zásadě nedočkal. Netvrdím, že při pár scénách jsem netrnul, ale napětí bylo prostě málo. Někomu to možná připadá jinak, někdo má tyhle naháněcí scény rád, kdy nejde téměř nic vidět, a ta roztřesená kamera k tomu. Nejspíš jsem udělal velikou chybu, že jsem film sledoval s cz dabingem, protože už po 30 sekundách mi kazil dojem z filmu. Příště zkusím původní znění, snad to přidá i na reálnosti. Celkově bych to zhodnotil jako slušný horor, kde ale mohlo být malinko víc akce a lepší nebo alespoň delší vyvrcholení situace. Scéna v rozpadlém domě mohla být víc odhalující, myslím, že na konci při upuštění kamery na zem jsme všichni v něco doufali, ale nic se nekonalo. Škoda, ale bavil jsem se. Takže ***, nejraději bych dal ** za ten dabing, ale to se nesluší :).

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

Řekl bych že bylo od začátku jasný jak to dopane, příběh byl dobře odvyprávěnej a to z pohledu kluka, jak ji zezačátku neměl rád (nebo si to aspoň myslel) a z pohledu dívky která do něj byla údajně zamilovaná od prvního dne co ho uviděla. Tenhle příběh nás přivádí do mnoha situací dvou odlišných rodin opět z pohledu dívky a chlapce, kteří k sobě 'hledají cestu'. Celkově bych řekl takový oddychový příjemný film, který se hodí na shlédnutí s někým milým. Zároveň si myslím že atmosféra 70. let min. století (nebo tak nějak) tomu dodává tu správnou 'romantiku'. Za mě ****.

Mary a Max (2009)

Řekl bych trošku depresivní, ale upřímný a vtipný vyjádření. Bavil sem se u toho, v nejsmutnější části skoro i pobrečel. Skvělá hudba, filmu dává klasickou atmosféru animáčů.. jakože na odlehčení toho smutku tam. Shrnutí: Na takovýhle filmy sice moc nejsem, ale klidně bych se na to podíval znova. A neumím si představit že by to zfilmovali jinak než animací..