Čas (2021)

Jako mysteriozní film dobrý, ale rozhodně bych to nemohla označit jako horor. Shyamalan má lepší filmy. Mohu doporučit třeba horor the Visit.

Halloween zabíjí (2021)

Ta hvězda je jen za nechutné vraždy a retro znělku. Doslova se při sledování ztratíte v retrospektivě. Bylo těžký sledovat příběh, co se odehrával v současnosti. Nikdo normální nemůže schvalovat davové šílenství nebo skupinové vraždění 1 psychopata. Skoro většina, kteří zemřeli si za to mohli sami. Doufám, že jestli bude další film, tak se v něm dovím, že vrahem je bytost nadpozemská.

Jednou budem dál (2021) (divadelní záznam)

Hezky zpracovaná hra, která nám shrne historické okamžiky od Sametové revoluce po současnost. Každý si zde najde něco, co určitě zná nebo co mu je bližší. Hlavní myšlenku, která hru provází až do konce, si musí divák najít sám. Chyběl mi tam závěr, celkové vysvětlení.

Jupiter's Legacy (2021) (seriál)

Postavit seriál na jedné celebritě v době, kdy jako o závod vznikají filmy a seriály o superhrdinech, to mohli tvůrci čekat, že bude laťka pořádně vysoko. Kladně mohu hodnotit jen poslední 2 díly. Než se seriál dostal k jádru pudla, tak by diváka unudil sledováním ufňukanců (od hlavního hrdiny po fetku). Třeba přibude řada, která by mohla být lepší.

Krotitelé duchů: Odkaz (2021)

Původní Krotitelé duchů působily místy strašidelně a duchů tam bylo trochu více než zde. Tady je to strašidelné hned na začátku a pak už je to rodinný film s trochou akce a dojemným závěrem.

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Děj se mi zdá hodně podobný Lize spravedlnosti z roku 2017 jen některé scénky přidali a některé ubrali. Liga spravedlnosti by mohla mít stejný potenciál jako Avengers a určitě o to budou mít fanoušci stejný zájem.

Loki (2021) (seriál)

Některé díly jsou o ničem. Jediné co je na seriálu dobré je prozření hlavní postavy a zjištění, že miluje a nenávidí hlavně sám sebe. Z toho cestování časem už jsem čekala Tardis a Pány času.

Love Island (2021) (pořad) odpad!

Televizní dno je nekonečné.

Myši patří do nebe (2021)

Konečně jedna z českých animovaných pohádek, které nejsou vůbec hloupé. Už ani nevím, kdy jsem dala naposled tak vysoké hodnocení.

Poslední noc v Soho (2021)

Trochu inspirující... Jsou sny opakem všedního ubíjejícího, nudného života? Nejsou sny prostředkem jak přežít život?