Renoir (2012)

Renoirovy obrazy poskládáné do filmu... Perfektní vizuální provedení.

Akira (1988)

Zbytečně chaotické - to se týká jak příběhu, tak freneticky sestříhané animace.

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Když jsme na tyhle sračky koukali ožralí a zhulený na gymplu, tak to byla docela sranda.

Světová invaze (2011)

Tohle můžete buď nenávidět, nebo to musíte spolknout i s navijákem. Sama o sobě je to hrozná ptákovina bez většího smyslu, ale taky je to řemeslně perfektně zfilmovaný akčňák s perfektními scénami, suprovou muzikou a klasicky po americku patetickými vlasteneckými dialogy. Nicméně dialogů je v tomhle filmu dost málo, takže se vlastně furt do někoho nebo něčeho střílí. Brutální obsahu prostá popcornovka, která ale hodně pobaví.

Sunshine (2007)

Vyvražďovačka bez myšlenky zabalená do pseudoartového kabátku. Takhle vypadá nefalšovaný a obsahově vyprázdněný kýč. Melte si cokoliv o filosofickém díle o lidskosti a hodnotě lidského života. Tohle je prostě blbost. Nicméně to mělo moc pěkný soundtrack a vizuál ušel, ačkoliv naprosto bezúčelně rozmazaný záporák byl trochu divný. Vykrást Event Horizon, Vesmírnou Odyseu a Solaris v 1 filmu je docela výkon.

Sinister (2012)

Abbath řádí po domě a chce unášet děti a vraždit rodiny. Scénář je protkán hrozným množstvím nelogičností, chyb a do očí bijících pitomostí. Film má sice solidní atmosféru, ale je to prázdná forma bez obsahu. Kdo se sakra bojí člena black metalový kapely, kterej navádí haranty, aby vykuchávali vlastní rodiče. I biografický film o Vargovi by byl temnější než tohle.