Muž v ohni (2004)

Fakt super film s dobře dosazenímy herci, 5 * proto že film měl vše co potřeboval, akci, humor, vztek, brutallta, a všechno možný co se ve světě děje

Rukojmí (2005)

Dóst dobrý film se spoustou zápletek, akce, chytrosti ale i blbosti, dávám filmu 5 * protože film měl dobré herce kteří to zahráli taky dobře,no prostě super

Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974)

Hodnotím 5ti hvězďičkama protože film byl vtipný, bolestivý, a mám rád dvojku ,,Buda Spencra a Terence Hilla který dali tomuhle filmu tu správnou šťávu kterou film potřeboval. Prostě jedna dobrá komedie, kde se vyžaduje násilí, a humor a zpěv.

Deset minut života (2005)

Film s velmi vyspělou technikou a dobrým dějem, a napínavých scén, a velmi vyčůraný chytáky, a herec ,,Sean Astin který hraje vědce, ukázal hezký herecký výkon, který jsem ocenil 5ti hvězdičkami.

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Tento film byl natočen podobnýma scénama jako ,,Pán Prstenů, ale ani se nedivím že tam byly scény z Pána Prstenů protože se Andrew Adamson kamarádí s Petrem Jacksnem. Film byl hezky natočen a zpracován, a hezky zpracovaní herci pomocí speciálních efektů, i hercích bez efektů, Prostě odpovídám 5ti hvězdičkami.

Válka světů (2005)

Tento film mě se mi líbil protože jsem dlouho neviděl tak napínavý film jako tento. Líbilo se mi zpracování, speciální efekty, děj, hercí, no prostě celý film. Jsem rád že to dopadlo jak to dopadlo.A Tom Hanks dal do filmu všechnu hereckou energii, kterou ,,Válka světů potřebovala a tak filmu dávám 5 hvězdiček.

Dobyvatelé ztracené archy (1981)

Mám rád filmy dobrodružné a tajemné a navíc mám rád ,,Harrisna Forda Zaujal mě chytrostí a váhavostí. Proto jsem všem dílům dal5 hvězdiček. Někdy mě i rozesmál, a nejvíc mě zaujal.

Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)

Tento záznam z divadelní hry jsem málem probrečel smíchy a též celá moje rodina, protože se tam nejvíc hodil, ,,Miroslav Donutil s jeho úžasnými gesti a hlášky. Prostě dobře zfilmovaná komedie s Miroslavem Donutilem, a na to budu rád koukat s brekem dál. Je to ten z těch filmů které jsme viděli 100krát a pořád se směješ.

Mizerové II (2003)

Moc se mi líbily protože mám rád Martina Lawrence a jeho gesta jak s tělem tak i obličejem. Prostě dost dobré akce ve střílení mlácení, tak i smutné scény, a dobré vtipné scény. Nejradši z filmu mám rád ,,HŮSÁ.A jejich vyšetřování je tak neprofesionální a srandovní prostě dobrá akční komedie při které se zasměje celá rodina, a užije si akce.

Utržený ze řetězu (2005)

Tento film se mi líbil, protože byl dobře zpracován film, děj, scény jak násilné tak vtipné a hezké.A tento film si budu rád pouštět třeba 100krát Celý film byl o Dannym ,,Jet Li a jeho vlastnitely ??Bob hoskinsale měl vlastní chybu, měl obojek, a slepému ladiči klavírů ,,Morgan Freeman Kterého Danny pozná. Yorku. A pro to jse mi tento film moc líbil