• Thriller

Všechno nejhorší (2017)

Po dlouhé době super thriller, slabší horor, ale žádná kravina. Trochu předvídatelné, ale velmi mě to bavilo. Příjemně obsažené, s lehkostí zahrané, velmi sympatické.

Wind River (2017)

Sice to bylo super zpracované, bezva hudba, přesvědčiví herci, tak i tak mě to hrozně nudilo. Chybělo tomu trochu napětí, dost scén bylo málo dotažených. Lehký nadprůměr. Očekávání bylo daleko větší.

Život (2017)

Těžce vykradený vetřelec s gravitací. Dobře zpracovaný, ale za neoriginální nápad 3 hvězdy.

1922 (2017)

Trochu podhodnocený film. Film byl pro mě příjemným překvapením jemného dramatu, trochu thrilleru, rozhodne ne hororu. Spíš psychologický film o tom, že tě karma dožene. Nebo proletí. Každý tomu říkáme jinak.

47 metrů (2017)

Tento film je vyloženě specifický tím, že bude bavit jen lidi, co mají rádi klaustrofobii, mořské potvory a nervy.... Je to uvařené z vody, ale dokonale sehrané a efekty jsou taky boží... Taky všichni čekáte na film, kde bude žralok vypadat jak žralok? Tak vítejte pod palubou. Za mě 4*

American Horror Story - Roanoke (2016) (série)

Jen kvůli první půlce a posledním pěti minutám posledního dílu nedám méně. Ale jinak teda tragédie... Celá druhá půlka byla odpadovej shit.

Buchty a klobásy (2016) odpad!

Absolutně trapný, odporný, bezdějový shit, který musel vymyslet nějaký 13letý pubescent, který právě zjistil, že má pipina i na něco jiného, než močení a hodlá rovnou prorazit v porno průmyslu. Chvílema jsem se smála nízkému IQ režiséra, chvílema hubla díky zvracení a chvílema plakala, jak je to z toho většina mých přátel úplně vysraných. Musím změnit žánr a většinu přátel. Posledních 10 minut nedokoukáno, myslela jsem si, že mám silnější vůli, ale nešlo to. Nechť režisér začne radši péct koláčky, ty vole.

Cizí minulost (2016)

Myšlenka super, ale když to natocis takhle debilně, tak ti ani dobrá myšlenka nepomůže.

Deadpool (2016)

Už jen informace, že jdu na Marvelovku, mě dost dost vyděsila. Nechala jsem se ale přemluvit a doufala, že to neprospím, jako piráty v Karibiku. V kině nás sedělo asi 10, to bylo první dobrý znamení. Pak to začalo. U úvodních titulků jsem se začala smát a sama sebe tím vyděsila - tohle fakt neni můj šálek piva. Nicméně jsem silně odkázána na černý, sarkastický a cynický humor. Tenhle film byl přesně tímto humorem prošpikovaný minutu od minuty a já, přísahám bohu, jsem se ke konci dusila a topila v slzách smíchu, s ventolinem v hubě. Nezapomenutelný zážitek a teď mě nerušte, jdu se podívat do programu kin, kde to dneska dávají znova....

Děda je lotr (2016)

Bože, jak já nemám ráda tyhle Zac Efron Bieber hvězdičky. Ani tyhle trapný, americký, úchylný komedie bez špetky vkusu. Doslova mě uráželo, že mě to fakt bavilo. Nevěřila bych tomu, že dám Zacovi někdy za něco víc než jednu hvězdu. Dávám 3*