Nic nás nerozdělí (2012)

hromada silných momentov, vrátane skvelého ale skvelého prostredia a atmosféry, ale nejak ten sentiment šiel mimo mňa a to som docela citlivka :/ Možno tým dabingom, alebo ja neviem už.

Need for Speed (2014)

silný zvuk z kráásnych a silných aut, krásna bolndínka, krásne natočené, ale blbé (hoc ma to ozaj bavilo) že by jeden plakal. A to mám ozaj rád jak hry tak rychlé auta.

(Ne)zadaní (2013)

mega mega mega dobre to je natočené. Scénar je fakt super, ešte aj tie trápne scény boli svižné a s nadhľadom podané, NY je kasický NY, hraje tam Sasha Bingham s Calofornication, a všetky baby mali asi tu naj stylistku a vizážistku ever. PS: nechápem jak toto môže mať tak nízke hodnotenie :/

Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý (2014)

úplne originálna mastenica :D nemecky VS ruský zombíci hlušiaci sa niekde na severe kde jedna z najviac využívaných zbraní sú čreva protivníka :D Nemôžem ináč než päť hviezd :D

Nepohodlný (2005)

Úvod skončil presne na hranici kedy si k postavám vytvorím ozaj silný vzťah, alebo ma skutočne začnú otravovať. A za pridanú morálnu hodnotu filmu (solídny záver) ja pridávam zaslúženú hviezdu navrch

Dovolená za trest (2014)

sandlera ja rád a ten jeho mega dementný humor tiež. Film síce uplna klasika a v zásade blbosť ale keď už došiel nejaký ten forik tak som sa smial až som plakal :D Samozrejme moc sentimentálny záver tomu len ublížil ale tvárim sa že ho nehodnotím :)

Nevědomí (2013)

super prekvapenie. Cruise je teraz v sfi ci žánroch ako doma. A ja som rád lebo ozaj mi to sedí. Skvelé spracovanie vskutku oreginálneho námetu, epická hudba ktorá celý zážitok umocňuje o úroveň vyššie a spôsobuje zimomriavky no a v neposlednom rade nádherna Kurylenko. Ozaj som nečakal takú parádu :-O

Transcendence (2014)

najprv 3 potom 4 potom zasa 3 no nemožem sa rozgodnuť. hviezdičky mi príde strašne moc a, pri troch mám pocit že filmu krivdím. Takže suma sumárov sú to 4 hoci slabšie :)´