Monsters (2012) (seriál)

Tato dorama si mě hned prvním dílem získala na svoji stranu. Mám ráda, když je tam něco nového... a spojení Katori Shingo a Yamashita Tomohisa bylo brilantní. <3 Nejvíc jsem milovala scény, kdy na místě činu se objeví Hiratsuka a jeho: "So no mama, so no mama." :D

Vyšinutí (2012)

Už jen z principu, že tam hraje Kim Myung Min jsem nemohla odolat a nepodívat se na to. Nelituju toho času. Jak to u mě bývá, brečím a směju se zároveň s postavami, Tady tomu nebylo jinak. Celkově to na mě působilo hodně reálně, ba až vize nedaleké budoucnosti. Dále bych chtěla pochválit dynamiku děje. Nenašla jsem místo, kde bych se vyloženě nudila. Spíš jsem netrpělivě čekala, zdali se konečně vyřeší zdánlivě beznajdějná situace. Opravdu tomu filmu nemám, co vytknout a chtěla bych popřát mé milované Jižní Koreji další takové vypečené kousky jako je tenhle. :-)) Hwaiting!!

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Takže včera v kině. Musím říct, že pořád říkám, že kniha je lepší jak film, Pán Prstenů není ničím jiným, tak zde, jsem byla po většimu filmu na vážkách. První část se hodně blížila k vyrovnání s knihou... jsem zvědavá na další. Zatím si TAK nestěžuju. Držím palce, aby tento trend jim vydržel. Fighting!!

Mýtus (2005)

Obsazení bylo vybráno dobře. Zvláště pak Kim Hee Seon, kterou mám opravdu ráda. Příběh byl též zajímavý. trochu mi to evokovalo jistou Korejskou doramu. Ovšem nemůžu říct, že film měnudil, právě naopak. Užila jsem si ho. :-))

Shaolin (2011)

Viděla jsem lepší filmy s Jackiem,ale i tak to na mě působilo tragicky a na můj vkus se tam moc umíralo. Neřeknu jedna dvě postavy, ale skoro celý regiment?? To bych přešla, ale pár mi přišlo, že tam nejsou dořešeny jako co se stalo s tím synem a matinkou. Asi taky umřeli. Jinak se Nicholas projevil jako skvělej záporák...

Kitaro (2007)

Znovu krásně oddychový film, u kterého jsem měla pocit pohádky na dobrou noc. Nenudilo mě to. :-)) To oko bylo prostě cute všemi směry a jeho koupele v horkém saké. Best!! Rozhodně neskončilo i jednoho podívání. ;-)

Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (seriál)

Netradiční dorama, která mě naprosto uchvátila. Výkony mladších herců byl opravdu nečekaným překvapením. A výkony starších? Klasika. Kdybych mohla, nebo spíše měla čas, tak kouknu ještě jednou. Hlavně doramovský debut Joo Wona byl parádní. :-)) Vřele doporučuji!!

Asterix a Olympijské hry (2008)

Já myslela, že mě už víc nemůže šokovat, ale "Míša" Schummacher to zabil!! :D Nevím, jak ho tam dotlačili, ale skvělý počin!! Myslím, že brzy zase kouknu!! Ave ja!!

Asterix a Obelix (1999)

Parádní film, který je opravdu vydařeným kouskem. :-))