Souboj Titánů (2010)

Na tuhle verzi jsem se včera koukla jen z bohapusté zvědavosti. Při objevení Krakena jsem zaúpěla, kde je ta zlá, velká opička z roku 1981? Dali tam neformé cosi, co se ani netvorem nezvat nedalo. Chudáka Buba absolutně zazdili. Chtělo se mi brečet. Černý Pegasus, obrovští škorpioni a záhadní jinové, tyhle tři bych nazvala malým plus, zbytek šel do kytek. I hlavního hrdiny mohli hodit více do toho času a ne, jako by si právě odskočil z vojny, či z armády. Meduza byla na můj vkus chabá, původní byla více děsivá. O Stegejských čarodějnicích nemluvě, měla jsem pocit, že to jsou slepé zombie, co ztratily cestu za jídlem. A Cháron? Docela ušel. A naprostá ignorace dvouhlavého psa byla vrcholem. Jsem se i nějak těšila, že tam bude a ono nic. Calibos byl podle mého názoru jen stínem toho opravdu znetvořeného tvora z roku 1981. Pouze druhým malým plus byli ti dva komičtí zabijáčci. Nepočítaně konec, kdy Perseus neskončil s Andromedou, ale s mrtvou polobohyní Io. To byl šok!! Myslím, že budu vždy dávat přednost starší verzi, sice triky nebyly tak skvělé, ale za to mělo to své kouzlo, které mě stále pohlcuje. Takže tenhle remake u mě neobstál.

Orutorosu no inu (2009) (seriál)

Zaprvé jsem na tohle koukla jen z toho prostého důvodu potřebovala jsem temnou doramu. Za druhé mi chybělo temno Maou. Za třetí, hrál tam Ryo a Tackey. Nelitovala jsem těch cca 10 hodin. I když mi nebyla zodpovězena řada otázek, později jsem si uvědomila, že každý si musí najít ty svoje odpovědi. Za netradiční a docela zvláštní námět a zpracování dávám 5*. Takových doram musí být víc.

Souboj Titánů (1981)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Kdykoli to běží v televizi, prostě sednu a koukám. Klasika.

Manituova bota (2001)

Bohovská parodie!! :D Nezapomenutelné hlášky, skvělý dabing. "Ani se nezeptaj a zapálí mi barák." :D

Kisarazu Cat's Eye: Nihon Series (2003)

Popravdě tenhle film mě bavil ještě více než dorama. Mohu to vidět po sté a pořád se budu řezat smíchy. :D Aneb Ozzy is back!!

Kisarazu Cat's Eye (2002) (seriál)

Větší kravinu s mými oblíbenci jsem neviděla. :D n__n Přesto jsem se bavila, královsky. *beeru, beeru*

Akihabara@DEEP (2006)

Otaku a jejich ráj, tak otaku proč se neponořit do našeho světa?

Kagen no cuki (2004)

Opravdu pěkný film se zajímavou zápletkou. Trojice: HYDE, Hiroki a Chiaki je více než vynikající. *aneb fan HYDE-sama a Hiroki-san promluvila*

Dětská hra (1988)

Dodneška vím, že jsem se u toho filmu jako osmiletá hodně bála. S postupem času jsem se bát přestala, přesto jistou dávku strachu si nesu dodnes.

Hanamizuki (2010)

Příjemný film, se kterým čas plyne jinak. :-))