Slovenský panteón - Peter Sagan (2020) (epizoda) odpad!

Slaboduche.Pre žiakov 3 ročníka.Nemozna hudba k tomu.Je mi luto,ze tento úspešný nas športovec a človek sa v takejto trápnej relácii nachádza

Smím prosit? (1996)

Zvláštne,ak by som takýto film videla natoceny v Európe,povedala by som,že to je gýč.Ale s japonskymi tvárami a tou ich hudbou to akosi ide pozerať a dokonca sa aj zamyslieť nad životom zosnorovanych oblekovych japonských úradníkov.

Sněženky a machři (1982)

Z pionierskych čias, milá komédia.1x videná v 2011, a aj tak som sa dobre zabavila.

Sněžní přátelé (2008)

Milujem psikov a rozkosne steniatka si 3 hviezdy zaslusia,ale strašny slovensky dabing znižuje hodnotenie.Beriem to,ako film určený deťom,takze celkovo ta naivita,hovoriace psicky sa dajú stolerovat.

Sociální síť (2010)

Hovorí sa,že kto nie je na Facebooku,ani neexistuje.Film Sociálna sieť ma utvrdil v tom,že ani netúžim, aby ma niekto facebookol.Žijeme síce rýchlu dobu s množstvom informácií,ale žiť bez citov,nudne a iba cez doláre?Nemyslím si,že David Fincher natočil niečo mimoriadne a nechápem to celkové nadšenie ostatných uživateľov.

Sonny Boy (2011)

Silné.Ved je to tu stale.Rasizmus.

Sophiina volba (1982)

Sophiinu voľbu som videla v 80-tych rokoch na videu,následne prečítala Styronovu knihu a odvtedy film pozrela ešte niekoľkokrát.Pokaždé vo mne vyvolá smútok,hrôzu,žiaľ a hlavne otázku,ako by som konala ja,ak by ma postavili pred takúto voľbu.Sophia Zawistowská,mladá,krásna a inteligentná Polka, poprvé musela voliť v Osvienčime a svoju druhú voľbu našla v New Yorku,kde v náručí svojho milovaného, no psychicky chorého Nathana spácha samovraždu.Meryl Streep je famózna,jej tichý výkrik pri vlakovom koľajisku,keď jej berú dcérku do plynu, mám stále pred očami.Hlavne scény zo spomienok na koncentračný tábor sú veľmi silné.Zverstvá páchané nacistami je potrebné stále pripomínať i 66 rokov od skončenia vojny.

Souboj na špičkách (2016) (TV film)

Slabučké,ale hodnotím 2*za to,ze v skutočnosti je ten boj ci neuznávanie sa navzájom medzi klasikarmi a modernistami prítomný.Hlavny je jednoznačne radosť z pohybu a tanca.

Soudní síň (2008) (pořad) odpad!

Ak mi užívateľ tron dovolí zdieľať jeho názor,tak aj môj koment bude obsahovať vulgarizmy.Prepáčte,nepoužívam také slová,ale naozaj to stojí za hovno.

Spáči (1996)

Trvalo dlho,kým som na tento geniálny film natrafila.Je to strhujúca,desivá a vynikajúco obsadená dráma o pomste, i keď s mierne dlhšou stopážou.