1899 (2022) (seriál) odpad!

Kéž by někdo takto ušetřil 7 hodin mně - na konci se vysvětlení nedočkáte!!! Velké zklamání, stejně jako u Lost (jak k nim tady mnozí 1899 přirovnávají).

Nene (2022)

Za mě určitě jedno velké "nene". První půlku filmu člověk čeká na velké něco, které nakonec nepřijde. A ani postavy nejsou nijak sympatické. Prostě zklamání.

Bullet Train (2022)

Škoda toho cheesy konce, jinak adept na plný počet *.

Sedmilhářky - Série 2 (2019) (série)

Jedna velká depka. Dokoukala jsem jen na doporučení. No, řekněme, že od těch, kteří mi druhou řadu doporučili, už si radit nenechám. Vážně ztráta času.

Nákaza (2011)

And then 9 years later... Zajímavé dívat se na tento film teď, v době koronavirové...

Párty Hárd (2019) odpad!

Co to bylo za s*ačku?! Jak to může mít tolik procent?! Naprosto nereálné, nechutné, nějaký psychologický vývoj postav nulový, prostě hnus!

Nebe peklo Lucie (2017) (TV film)

Jak může člověk hodnotit dokument o člověku bez toho, aby měl pocit, že vlastně hodnotí člověka samotného? Nemůže. A tak jsem "odklikla" 5 * ne pro paní Terezu, ale pro paní Hanu. Upřímně od dokumentu jsem čekala něco úplně jiného. Myslela jsem, že si zvednu náladu, že mě čeká něco pozitivního, veselého a šťastného. Že při závěrečných titulcích budu cítit stejný pocit jako po skončení divadelního představení s Lucií v hlavní roli. Místo toho mi bylo 85 minut do breku. Obětovat svůj život lidem, kteří si to nezaslouží je prostě smutné. Myslím tím... Jo, po odchodu z divadla či koncertu jsou všichni (včetně mě, párkrát už na mě tenhle pocit paní Hana zanechala) rozsvícení a ten den budou mít navždy (alespoň doufám) v paměti, ale.. Co je jeden den/zážitek mnoha, oproti celému jejímu životu? Vážně mi z toho bylo hodně, ale hodně smutno...

Anthropoid (2016)

Hvězdička pro Aničku. Jinak nic. Pouze pocit znechucení.

Hledá se Dory (2016)

Aby druhý díl předčil první? Ano, je to možné! + hlas Ellen DeGeneres je k nezaplacení ♥