xxxLussyxxx

Lucie macková

Česko

1 2 následující >>
    • 26.7.2013  18:03
    iCarly (TV seriál) (2007)

Ikdyž tam někdy řeší docela kraviny, tak se na to dá koukat. Někdy jsou i vtipné scény. Rozhodně se u toho nudit nedá. Ale je to spíše pro 12-16let.

• 18.7.2013  11:45

Na to, že film je od MTV, tak je to hodně dobrý film. Pobavila jsem se a zápletka byla super. Sice tam pár scén bylo zbytečných, ale i tak jsem se bavila :)

• 17.7.2013  20:41
    Nespoutaný anděl (TV seriál) (2008)

Zhlédnut jeden díl a myslela jsem, že se pozvracím...ODPAD!

• 16.7.2013  00:28
    So Random! (TV seriál) (2011)

Sara: Že je to modře znamená, že je to více méně dobré hodnocení né, že je to v češtině!!

• 15.7.2013  23:40

Sandler "Nickyho" hraje opravdu hodně dobře. Skoro jsem nepoznala, že je to Sandler. Děj i humor jsou na jedničku, takže mi nezbývá nic jinného, než dát všechny hvězdičky :)

• 15.7.2013  23:37
    Sám doma (1990)

Viděla jsem minimálně 50x a až to bude zase v televizi, tak se na to podívám zase. Protože ikdyž jsem to viděla tolikrát, tak ty scény prostě neomrzí. Vždycky se u toho pobavím :)

• 15.7.2013  23:31
    Vylomeniny (TV pořad) (2013)

Doufám, že v září budou nový díly, protože tohle je parádní show :)

• 15.7.2013  23:28
    Cesty domů (TV seriál) (2010)

Větší kravina se v hlavním vysílacím čase už vysílat ani nemůže...

• 15.7.2013  23:27
    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005)

Stačil mi jeden díl abych si řekla -A DOST!- Je to odpad!

• 15.7.2013  23:26
    Horákovi (TV seriál) (2006)

Nechápu proč tomu skoro všichni dali odpad. Asi jste zvyklí na seriály typu kriminálka las vegas nebo upíří deníky. Tohle je náhodou skvělej pohodovej rodinnej seriál. Rozhodně lepší než nějaká trapná ordinace v růžové zahradě. To je odpad.

• 15.7.2013  21:15

Od filmu jsem tedy čekala více. Hodně mě zklamal. Je to průměrná komedie a té romantiky tam bylo přehnaně moc. U pár scén jsem se pobavila a dějově to zase nějak katastrofa nebyla.

• 14.7.2013  21:38

Podle mě to bylo zbytečně dlouhý. Úplně by stačilo tak 50minut. Závěrečných 17minut je tam úplně zbytečně. Čekala jsem teda od toho víc. Ale dávám tři hvězdy, protože jsem se i zasmála. Hlavně u scény s měsíčkama :D

• 8.7.2013  20:52

Krásnej film do nepohody :)

• 8.7.2013  00:01

Příjemná romantická komedie :)

• 6.7.2013  22:25

Příjemná rodinná komedie :)

• 5.7.2013  23:13
    Not Today (2013)

Než jsem si to pustila, tak jsem si myslela, kdo ví jaká to bude blbost. Ale ne, není to blbost. Je to film o věcech o kterých nemáme někteří ani tušení, že by se někde mohli dít. Je to film na zamyšlení. Zamyslet se nad tím co v životě máme, čeho jsme dosáhli a vážit si toho. Podle mě je to hodně povedený snímek. Donutí vás zamyslet se, nad spousty důležitých věcí, které považujeme za samozdřejmost. Herecké výkony byly hodně dobré. Vůbec nebyly špatné. Hlavní hrdina byl od začátku sympatický a tu jeho "bezmoc" a sem tam naštvanost jsem cítila až přes monitor. Cody Longo je hodně skvělý herec a rozhodně by ho měli obsazovat do více snímků. A za mě má film plný počet hvězdiček, protože si to zaslouží. A zasloužil by si i tu esemesku, kterou boužel nemohu poslat :(

• 5.7.2013  20:39
    Paranormal Activity (2007)

Horor? Vážně? Na tom nic teda hororovýho nebylo absolutně nic. Odpad!

• 5.7.2013  20:35

Nechápu, jak někdo mohl dát odpat, když je to naprosto boží :D "Říkal jsem ti, že se ten žralok bude hodit" :D Kdo, dal odpad, tak nemá smysl pro humor. Protože pětka je boží :D

• 2.7.2013  21:40
    Snooki a JWOWW (TV pořad) (2012)

Dvě trapky co se nuděj a vymýšlej kraviny. ODPAD!

• 2.7.2013  21:35
    Pařba v Jersey Shore (TV pořad) (2009)

Na MTV to prezentujou jako nejlepší show. Tak si tak zapnu jeden díl a...OMG co je tohle za blbost? Né, nedalo se na to ani pět minut dívat. Jen tam paří a mluví sprostě. Stupidita!

• 30.6.2013  19:46

Nejlepší komedie :D

• 30.6.2013  19:11
    Vlčí mládě (TV seriál) (2011)

Tak tento seriál je snad ještě lepší než Upíří deníky. Pilot je dokonalej, není nic co bych vytknula. První řada byla výborná a stejně tak druhá. Ani na vteřinu jsem se nenudila. Třetí série sice nemá na druhou a první, ale zase je tam víc tajemna a je to víc napínavější. Za mě je to rozhodně nejlepší seriál :)

• 30.6.2013  19:05
    Arrow (TV seriál) (2012)

Pilot mě více než nadchnul! Za den jsem zhlédnula 3díly. Na seriálu jsou nejlepší flashbacky a ta akce, které je tam akorát :) A lepšího herce do seriálu snad ani dát nemohli. Prostě bezvadnej seriál, kterej stojí za to :)

• 30.6.2013  19:02
    Ďáblův sluha (TV seriál) (2007)

Jeden z mých oblíbených seriálu. Zábava zaručena, snad ani na vteřinu se nenudíte. Rozhodně stojí za zkouknutí :)

• 30.6.2013  18:57
    Spring Breakers (2012)

Po 30 minutách jsem to vypla. Největší stráta času! Nikdy v životě jsem se tak snad ani nenudila! Vážně lituji těch 30ti minut!

• 11.5.2013  17:59
    Zase ona! (2010)

Příjemná rodinná komedie do nepohody :)

• 23.3.2013  22:54
    Kráska a zvíře (TV seriál) (2012)

Pilot mě strašně nadchnul. Neskutečně jsem se bavila! Musela jsem si okamžitě pustit druhý díl. Avšak jaké bylo mé zklamání. Nudila jsem se snad od začátku až do konce! Kdyby nebylo sympatické herečky Kristin, tak bych se na to snad aňi nedívala. Chtěla jsem vědět, jak to bude mezi "kráskou" a "zvířetem" tak sem koukala. Až do cca sedmého dílu zachraňoval seriál J.T "Pan vtipný chemik". Od cca 8.dílů jsem se začala bavit! Konečně jsem se těšila na nový a nový díl. Konečně akce, napětí...Seriál mě baví až doteď! Snad mi to vydrží :D Pokud se kouknete na pilot a aspoň trochu vás něčím zaujme, tak určitě vydržte do toho osmého dílů. Bude to stát za to ;) Edit 8.12.2013 - Druhá série je naprosto božská! Už se tam neřeší vraždy. Už je to úplně o něčem jiným. Konečně to není kriminálka, ale pořádnej Drama seriál! :)

• 3.12.2012  21:54
    LOL (2012)

Od filmu jsem čekala mnohem více. Sklamal mě. Něco se stalo a za chvíly se to hned vyřešilo..Dokola a dokola! Kdyby tam nehrála sympatická Miley Cyrus, tak bych ten film asi uprostřed vypnula. Jednu hvězdičku dávám Miley Cyrus, Druhou Hudbě a třetí za ten výlet ve Francii, protože to byly jedinné scény u kterých jsem se vyloženě nenudila a nekoukala na zbývající čas do konce filmu.

• 2.10.2012  22:04
    Upíří deníky (TV seriál) (2009)

První série-100% Druhá série-85% Třetí série-50% Čtvrtá série-60% Pátá série-zatím 50% Od třetí série jde seriál do háje. Už není to co býval. Jasně, musí se posunout dál, ale až takhle? Z Eleny je totální kráva, Damon už není zase tak vtipnej jak býval a Stefan? OMG. Vybrala si Damona jedu do prdele...Bože! Plno postav zemřelo a Klaus je čím dál tím víc nudnej a to nemluvím o Mattovi. Za mě tedy doporučuju zkouknout do třetí série a pak nekoukat, budete zklamaní! BTW. Kráva Elena si na konci trojky vybere Stefana. Je snim pár dílů ze čtyřky a najednou si uvědomí, že milujeme Damona? Bitch, please...

• 2.10.2012  22:00
    Stmívání (2008)

Oproti Upířím deníkům je tohle odpad! Absolutně se na to nedá dívat...Nuda,Nuda,nuda!

1 2 následující >>