Někdo to rád blond (2004)

je az neuveritelne, ze ty trapne masky jim vsichni zerou, jinak dobry!

Repli-Kate (2002)

Spis bych dal tak 3.5 * Pripada mi to jako docela vtipna komedie, ktera ma dobry napad z ktereho vzejde spousta vtipnych situaci. Ale jak je videt, prizpusobit si holku podle obrazu sveho aby popijela pivo, koukala na fotbal a chtela porad sex nebude vzdy asi to prave orechove (ne ze by to nekomu nevyhovovalo).

Kráčející skála (2004)

No tady je pekne videt, ze nekdy je i kus cedru vic nez brokovnice :)

Zahulíme, uvidíme (2004)

Zprvu jsem si myslel, ze pujde o dalsi radoby zabavnou teenagerovskou komedii, kde se bude pribeh hemzit fekaliemi a podobnymi hnusy, ale po chvili se z toho vyklubalo celkem povedene dilko. Hlavne se mi libilo odhodlani Harolda a Kumara, kteri to nakonec nevzdali a uspesne dokoncili misi hamburger.

Riddick: Kronika temna (2004)

tak tenhle film Vin Dieslovi sedne na miru. Sice jsem cekal vic, ale i tak velmi slusne.

Pánská jízda (2004) odpad!

Na tohle se opravdu neda koukat, ruce pryc! I pres celkem uchazejici herecke obsazeni je tento film zcela mimo misu.

Santa je úchyl! (2003)

Role santy je pro Billyho jak usita na miru. Typicky ozralecky povalec, ktery vecne nema prachy na chlast a je mu jedno ze si nachcije do trenek. Jelikoz si o Vanocich myslim svoje, tak tenhle film u me zabodoval.

Svět podle Prota (2001)

Vynikajici vykon Spaceyho. Nevim jak ostatni, ale me teda presvedcil, ze je z planety K-PAX :)

Jasné nebezpečí (1994)

Vzhledem k hereckemu obsazeni jsem ocekaval vic, takhle je to jen prumer.