slatkac

Skype: lukas.slatkovsky
Twitter: napicu

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 5.8.2014  12:50

Pojďme se nyní všichni společně zamyslet nad výrazem "pokračování o hovně". Jo, tohle bude asi ono. Jednička a dvojka jsou luxusní záležitosti, ale trojka je už jen slabý vývar bez pořádného kusu masa. První 30 minutovka je vynikající (Snipes se holí nožem) ale potom, co Italský Hřebec odejde z krčmy a jde hledat nové členy týmu to jde pěkně do hnoje. Nováčci jsou vesměs nezajímaví (jediný kdo mi celkem nevadil byl Powell a kupodivu i Lutz když zrovna nemluvil) a až do závěrečného masakru se to táhne jako chrchel z nosu. Banderas si asi Expendables spletl s Posledním Skautem, Li tam byl spíš jako čínský komparzista, Ford byl prkenej jak fošna, Rousey by se měla vrátit do klece (nebo k plotně), Lundgren bohužel měl málo prostoru. Jediný kdo to celkem zachraňoval byl Snipes (který ale bohužel neměl moc prostoru, leč pořád má na to aby tam předvedl pořádný fight) a Gibson, který si roli hlavního hajzla evidentně užil. Tenhle díl už zkrátka nebudeme tolik žrát jako první dva, i když pár takových jedinců se jistě najde. BTW, všimli jste si v kolika amerických filmech a seriálech pili Budwar? :)

• 21.7.2014  15:40
    Breakout (2007)

Bylo to nějak takhle. Na scéně se objevilo několik nesympatických trapáků ve vytahaných kalhotech. Po 15 minutách dostali přes hubu od dalších trapáků. Jeden to schytal tak, že skončil v nemocnici a dalšího ho za to obvinili, i přesto že byl nevinej. Šoupli ho do nějakýho ústavu kde je to samá zkrachovalá existence. Tam opět dostal přes hubu, spřátelil se s místníma šimpanzama, zařádil si s kurátorkou (mezitím se ten v nemocnici sám sprovodil ze světa), skoro ho zabili a nakonec utekl. Pak šel do klubu kde ztrapnil největšího trapáka v celým filmu, pak ho zabásli fízlové a nakonec nějaký 8 letý smrad zastřelil pár trapáků. Jediným světlým bodem byla hudba.

• 2.7.2014  13:34

Opravdu výtečný film, pokud chcete umřít nudou a nemáte po ruce Babovřesky. Já se chvílemi tak nudil, až jsem chvílemi uvažoval o tom, že si zajdu do lékárny a koupím si lexaurin. Už jen ten děj - borec jede za starou známou aby ji ohnul i když jednu babu má doma a navíc sexovatelnější. Kdyby místo beer pongu hráli třeba ruskou ruletu s kalašnikovem, jistě by to bylo vtipnější. A Abed z Community a pár pěkných bab tuhle stolici ze dna nevytáhne.

• 21.6.2014  21:10

Všichni to tady dvojkujou a trojkujou a já nemám žádný problém tomu nasázet čtverec. Nevím, co kdo od tohoto filmu co očekával, ale já nic a proto jsem se skvěle bavil. Je to sice kravina jak mraky a chvílemi jsem cvrnkal kuličky z šušňů na zeď, ale jinak to stálo za to. Jedinou skvrnou byla odporná držka Lady Gaga, která by se měla držet svojí nekrofilní hudby. Už se těším na tu trojku ve vesmíru. V ní by mohl Trejo letět na Pandoru a mačetou sekat do hlav ty modrý šmouly. Pan Cameron už prý píše scenář.

• 24.5.2014  21:24
    M is for Mutiny (amatérský film) (2013)

Když se nějaký mentál, co zrovna objevil google překladač rozhodne natočit film, nemůže to dopadnout jinak než otřesně. Petříku, příště radši nafilmuj jak tvůj kámoš dvě minuty utírá holuby pod klávesnici, jistě to dopadne lépe a třeba i potěšíš nějakého hygienika. Řeknu vám, tohle bylo fakt peklo.

• 21.5.2014  16:39
    Wicked Blood (2014)

Přemýšlím, jestli režisér vůbec někdy viděl něco akčního, protože pár výstřelů z pistole a dvě rány pěstí není akční film. Spíš mi to přišlo jako takový psychologický drama o fetu a lásce. Jinak to byl takový pohodový nudný film, který vaření guláše sice zpříjemní, srdíčko pohladí, ale krájení hovězí kližky nepřeruší a jen sledovat nedonutí.

• 1.5.2014  20:45
    Kameňák 4 (2013)

Vždycky jsem myslel, že u komedie by se měl člověk aspoň trošku zasmát nebo v něm najít aspoň krapet pousmání. Tenhle hnus velebnosti postrádá obojí. Je to naprosto nevtipný nudný a tupý film a já žádný (byť maličký) posun oproti předchozím třem dílům nevidím.

• 13.2.2014  17:34
    Revival (2013)

Moje první setkání s Alicí Nellis dopadlo velmi slušně. Zhruba 20 minut trvalo, než jsem se začal bavit, ale od té doby jsem se už nenudil. Hlavní čtveřice je dobře sehraná, ani ten Heřmánek kterého nemusím mi zde nevadil, naopak nejvíc se mi líbil Geišberg, kterého jsem doteď vůbec neznal. Naopak Genzer, který se měl v životě radši věnovat baletu mi jako jediný z obsazení vadil. A Jenovéfu Bokovou si začínám řadit mezi mladé naděje českého filmu. Teď mě omluvte, jdu si pustit Výlet a Tajnosti, po kterých se naučím hrát na kytaru, aby na mě taky někdy přistály kalhotky, byť vyžehlený.

• 22.12.2013  17:51
    Šmoulové (2011)

Křesťani věří v peklo, anděly, bohy, ráj a podobné kraviny, které nikdy neviděli, ale když koukají v kině na šmouly, tak nevěří tomu, že někde existujou.

• 1.12.2013  16:47

"Ona vážně hulila zadkem?". Jakožto kuřák marihuany jsem si nemohl nechat ujít tuhle komedii. A bavil jsem se od začátku do konce. Co na tom, že příběh je celkem o hovně, hlavně že je to vtipný, zábavný, pohodový, má to dobrej soundtrack a ženský byly taky celkem pěkný. Teď mě omluvte, ubalím si joint a pak si dám hodinový dojezd, kdy budu koukat do zdi a to mi bude stačit "Jaktože nechcete platit za kundičky? Každý platí za kundičky!"

• 30.11.2013  22:43

A do prdele. Narovinu přiznávám, že jsem se skoro posral a dnes nejspíš půjdu spát s rozsvícenou lampičkou. Od teď koukám večer jen na Oggyho a škodíky.

• 23.11.2013  15:47
    Klíče od pevnosti Boyard (TV pořad) (1990)

"Takže už máte všechny indicie a půjdete pro zlato? Shrneme si to - stonek, zvláštní, hřejivý, pes, strom, kladivo"......."Jsme si jistí, je to slovo afektovaný"

• 16.11.2013  15:17

Slátanina jak mraky. Já bych z Fredyho Krýgla a strachu ze spaní udělal lepší movie, místo útoku ve spánku, by útočil na wc, když člověk kadí a hlavní hrdinové by museli zadržovat stolici.

• 13.11.2013  20:58
    Černý úsvit (2005)

50 minut čisté nudy, pak začlo teprve movie, ale to byly přestřelky, že sem se smíchy netrefil ani do pytlíku brambůrek.

• 3.11.2013  10:39
    Hulk (2003)

Taky bych neměl rád ten pocit, když zničehonic zezelenám a začnu kolem sebe házet autama. Naštěstí, já když zezelenám, tak většinou zvracím.

• 12.9.2013  21:20
    Justin Bieber: Baby (hudební videoklip) (2010)

Tohle není hudební klip, ale hudební peklo.

• 29.8.2013  21:31

Tak tohle si poklad národa rozhodně nezasloužil. Hodinu a půl jsem se snažil nechcípnout nudou. Víte kolik mám doma Čtyřlístků?? 131. Během týhle nudy jsem je spočítal 7x. Příště až bude mít pan Žabka nějaký skvělý nápad na film, ať ho radši spláchne do highzlu, protože kdyby dosral třeba Rychlé šípy, osobně bych ho šel proplesknout.

• 19.8.2013  22:50
    Metrix - Legenda Hroznové Lhoty (amatérský film) (2012)

Metrix Steel je mladý nadějný raper, beatboxer, tanečník, parkourista..zkrátka multitalent. Koncertuje po vyprodaných klubech, rád flambuje banány a dokola nosí stejnou mikinu a tepláky. Patří mezi elitu v České republice a chci, aby dosáhl svého uznání. Myslíte, že si dělám prdel?? Ne, to si Metrix dělá prdel z nás. Nevím, jestli je to fakt takový kripl a hodlá ze sebe dělat idiota dál, nebo jestli si ze všech jen dělá srandu a idiota dělá jen pro peníze, ale musí se uznat, že se o něm hodně mluví. Ale je mu to prd platný, když je stejná sračka jako Leo Beránek nebo Nicky Tučková. Kupte si Metrixovo CD, pro prvních 10 kupujících čeká jako bonus rohlík s nutelou a navíc ještě kus domácího klasického řízku naklepaného rukou samotného mistra gravitace.

• 18.8.2013  15:37

Jeden ze zdejších maďarských uživatelů (ocino - maďarský troll, pozn. uživatele) nedávno napsal jakési vlastní pravidla, jak komentovat filmy. A protože retardům, slaboduchým a postiženým lidem vycházím vždy vstříc, rozhodl jsem se, že mu udělám radost. 1. Poenta filmu je myslím jasná: Když vezete na autě žirafu, dávejte si pozor. 2. Pozitivní stránka filmu je v tom, že je to poslední díl Pařby. Teda doufám. 3. Kdybych měl vypsat negativní stránky filmu, spotřeboval bych místa jako kdybych odmotal celou roli hajzlpapíru. 4. Jako relevantní skutečnost uvádím, že film jsem si stáhl a během sledování snědl misku buráků a vypil 4 piva. 5. Později. 6. Film jsem ohodnotil 2 (slovy dvěma) hvězdičkama, protože jedna je málo a tři moc. 7. Ostatní komentáře jsem zatím nečetl, ale mám to naplánováno na rok 2018. 8. Musím si vygůglit co znamená "používateľ", takže doplním později. 9. Až mi někdo napíše, že můj koment stojí totálně za hovno, teprv potom ho zaktualizuji. Hallelujá!!

• 12.8.2013  11:08
    Debilní kecy (TV seriál) (2012)

1. To se takhle jednou sešel Franta u Lojzy, a brouzdali společně na internetu, až narazili na videa, které jim přišla vtipná. 2. A řekli si: "Ty voe, to je supr, natočíme to úplně stejně, akorát v český verzi!!" 3. A jak pravili, tak vykonali. 4. Jejich videa jim sežrala tuny lidí a dočkali se milionových shlednutí na outube. 5. A poté Franta a Lojza odpočívali.

• 3.8.2013  10:13

Hodnotit nehodlám, byla to taková mega chujovina, že jsem to po vraždě Bartošové, která chcípla po 5 minutách, musel vypnut.

• 1.8.2013  10:29

"Hi-Yo, Silver! Away!" Jedním slovem - PRDEL. Až na pár nelogičností a trochu delší stopáž to byla jízda od začátku do konce. Depp zde hraje prakticky stejného komického idiota jako v Pirátech, Helenka Carter je sexy i po čtyřítce a Fichtner v roli záporáka byl taktéž super. Děj utíká rychle a těch 141 minut uběhne rychle jako při sexu. A ti králíci byli naprosto boží!!!

• 23.7.2013  22:28
    PSY - Gangnam Style (hudební videoklip) (2012)

Klip je stejně sračkovej jako hudba. Ale uznávám PSYe za to, že zdegeneroval tolik lidí, aby tohle mělo 1 000 000 000 (slovy miliardu) zhlédnutí na youtube.

• 19.7.2013  10:59
    Anarchy TV (1998)

Film je to docela zábavný, hodně střelený, krapet erotický a celkem ujetý. Když hlavní hrdinové tančili nazí aerobic, málem jsem se posral smíchy. Ale jinak je to o docela o hovně. Děj se vleče pěkně pomalu a vy čekáte na nějaké rozuzlení či velký obrat, který se bohužel nedostaví. Když se film na konci proměnil v jakousi protestovací hymnu, měl jsem rozhodnuto o dvou hvězdách. Nedoporučuji lidem s příliš nízkým tlakem. (Zkouknuto v originále bez titulků, protože jsem je nesehnal)

• 13.7.2013  10:58
    Do naha! (1997)

Britským komediím moc neholduju, protože mi zkrátka jejich humor přijde strašně suchý, ale u tohohle jsem se fakt bavil. Nezapomenutelné scény ("Kůň" na zkoušce, hlavní hrdinové utíkají v těsných tangáčích), nezapomenutelné hlášky ("Já nejsem kuřecí stehno!!"), skvělí herci (Addy, Carlyle, Wilkinson, Barber) tvoří ve výsledku komedii, na kterou se rozhodně ještě podívám. A závěrečný striptýz byl naprosto boží!!!!! A to jsem hetero.

• 28.6.2013  16:38
    Sígři ve výslužbě (TV pořad) (2013)

Jejich životem je trapárie. Jejich zbraní je nevtip. Jejich plat za natáčení je šest stovek na den a zubní protézy zdarma. Dohromady je jim šest tisíc padesát let a všechno je jim u p*dele. Rakoviny vyrážejí do ulic a jejich ortézy jsou plné nevtipu. Eva Holubová, "skrytá kamera" a tlupa idiotů, která by měla radši umřít. (oficiální text uživatele)

• 24.6.2013  16:45

Teen komedie mám docela rád, ale tohle byla pěkná capina. Celej děj je v podstatě založen na tom, že si několik lidí čím dál trapněji neustále vyměňuje dvě kabelky, do toho se mlátí, zavíraj do skříně, do toho nějaká samice ukáže kozy...bída, bída. Ale jsou i větší sračky (Panic je nanic)

• 15.4.2013  16:46
    Máme rádi Česko (TV pořad) (2013)

Jestli někdy vznikne pořad "Máme rádi sex", ten mě možná zaujme víc.

• 9.3.2013  15:58

Jednička byla suprová, ale tohleto fakt ne. Místo Frasera obsadili do role Tarzana nějakého švýcarského trotla, který by nezahrál ani pastu na zuby. A ty vtipy byly tak nevtipné, že jsem měl dojem, jako bych koukal na Průměrňákovi. Doufám, že jestli budou točit trojku, tak do role Tarzana obsadí Magnuska, kde místo šplhání po stromech bude šplhat po fastfoodech.

• 4.3.2013  16:46
    Kdo přežije: Caramoan (TV pořad) (2013)

Jediné pozitivum na této sérii je vítěz.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16