• Fantasy

Assassin’s Creed (2016)

Fassbender nestačí je to divný ve všech směrech, i když se mi hodně věcí líbilo tak nevím jestli to chci vidět podruhé.

Avengers: Endgame (2019)

Infinity wars u mě vedou, jsem rád že to dokázali v Marvelu dokončit ale bylo to přeplácané a dost často příběh nedával smysl. Prostě z tohodle filmu nemám tak dobrý pocit v sobě jako po prvních Avengerech anebo pocit zábavy jako z Thora Ragnaroka. Snažily se tam nacpat úplně všechny a přehnali to. Spoiler: Navíc vážně nemám rád Ant-mana a že sebral čtvrtinu filmu pro sebe zrovna on je mi dost ani ne líto ale je to k nasrání.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Jen krátce, dva roky čekání, superman i přes svá morální dilemata je celkem v poho, batman v podání Bena není špatný ale jeho scénář je tak příšerný že má člověk chuť vykřiknout v kině ''proč mi przníte mojí oblíbenou komiksovou postavu'' , akce je málo a ještě je hodně utahaná a moje nejoblíbenější scéna je superman jdoucí na slyšení. Závěrem - proč? (když je dostatek peněz a dobří herci)

Buchty a klobásy (2016)

Nedokázalo to udržet moji pozornost na déle než 5 minut hrozná blbost, pár dobrých nápadů, pár vtipů při kterých jsem se zasmál ale jinak mě to hrozně zklamalo.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Konečně marvelovka kterou můžu přijmout téměř bez výhrad, akce i klidnější část jsou vyrovnané a všechno dohromady funguje. Po zmršené jedničce veliké překvapení, jo a běžte na 3D, nekazí to zážitek jako obvykle, ale spíše naopak.

Děda je lotr (2016)

Smál jsem se po celou dobu a vidět Roberta De Nira v takovéhle roli se mi po Heat ani nesnilo i když už má něco komedii za sebou.

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Co tady všichni blbnete viděno ve 3D v imaxu byl zážitek, šel sem na to protože jsem doufal že uvidim solidní nářez 20 let po premiéře jedničky, všechno na sebe navazuje, starých známých postav je více než dost a je to výborně udělané, prý že je to přeplácané - no jasně :)

Doom (2005)

Ta první půlka je fakt nudná, ale když příjde na 3D a výstřel na sám sebe do zrcadla tak to vyvolává vzpomínky ( osobně se mi to povedlo asi tak 10 krát než sem si zvyknul ve hře) a nakonec finále, hlavně kvůli tomu že hru mám rád dávám za tři.

Eurotrip (2004)

Po několika shlédnutích dávám plný počet, ten ital ve vlaku je čím dál tím víc nechutnej a celý je to skvělý. Fakt už sem to viděl desetkrát a nemám dost. Geflúgekeinen nebo tak nějak :)

Gravitace (2013)

Tak to teda ne, velké zklamání, triky úžasné ale je to o ničem, za George a hezký podívání tři hvězdy. Viděl jsem to v Imaxu ve 3D a stejně jsem se občas nudil, pochybuji že to doma bude lepší i když si pustim bluray. P.S. Nic proti Sandře ale bylo jí tam moc.