Tenhle příběh je pravda (2021) (seriál)

Opět zbytečně roztahané na 7dílů. Kam to celé směřuje je vám vcelku jasné od začátku. Ovšem jak to skončí ne :) Pěkný wow moment na konci, tím pádem i poslední episoda nejlepší. Wesleymu táhne na šest pětek ale furt to tam má :) Celkem 75%.

Snové léto (2018) (TV film)

Při přepínání TV jsem se narazila na tenhle "film". Asi 20 minut jsem přemýšlela komu je hl . ženská postava podobná a říkám si, že to snad není "ta z JAGu"? Musela jsem se podívat a....proboha je to ona. Nechápu co to se sebou udělala. Ženský by jednou provždy měly pochopit že v 50ti na 20cet už vypadat nikdy nebudou. Ty výplně ve tvářích a zbotoxované rty jsou přímo odstraňující a bolí mě jen pohled na ní. Škoda přitom taková pěkná ženská by to byla i bez plastik...ještě pár let a bude z ní další kočičí žena... Film hodnotit nebudu, viděla jsem 20 minut víc se nedalo ale tohle to jsem ohodnotit musela...

Pád (2013) (seriál)

Proč jsem to objevila až teď? Výborný kriminální seriál. Pan Šádes má zase roli...Nicméně toho sadistickýho hnusáka hraje skvěle. A Dejna snad vůbec nestárne, vypadá ještě líp než v 90tkách. Pro mě překvapivý konec. S popiskem ale nesouhlasím. Ďábelský chytrý vrah rozhodně není. Naopak riskuje čim dál tim vic a já si celou dobu říkala jaky že to jsou rozdíly mezi muži a ženami. Žena ta by ŕešila milion věcí. A co když a co kdyby...kdežto muž-vrah ten prostě jde a udělá co chce. Manželce řekne to a "milence" to. Že by se mohly potkat (když bydlí v jedné ulici) a říct si to? Nic. Žádný přemýšlení o rizikách. Nebo co by se mohlo pos*at. Svědci? Nevadí. Těch se zbaví taky. Na pohodu.  Hodnocení 85%

Pětinásobná pomsta (2021) (seriál)

V půlce seriálu, kdy se z ničeho nic začnou všichni chovat jak po lobotomii mozku, jsem to chtěla vzdát, kor při zjištění že to má 18 dílů (?!) ale dokoukala jsem a stálo to nakonec za to. Filmová stopáž by tomu slušela víc. Kakaová skvrna velikosti MEXICKÉHO dolaru zde dostává zcela nový význam :)  Hodnocení 70%

Red Notice (2021)

Tady je zas rádoby odborníků, kteří si hrají na filmové kritiky. Je úplně jedno jaký má film rozpočet, že ho natočil Netflix a že Ryan hraje opět Deadpoola akorát bez kostýmu. Však ať hraje hlavně když to funguje a tady to funguje skvěle. Je mi vážně líto lidí co se už neumí zasmát při fajn oddechové komedii a musí jen pořád vyšťourávat negativa. Jak smutné mají asi životy...Hodnocení 80%.

Služka (2021) (seriál)

Mladá matka co jen bere, bere, bere ale nic nedává. Seanovi se popravdě nedivím, že mu kolikrát ujely nervy a zařval si a zaházel věcmi. Mít dvě zaměstnání, chodit z práce do práce, živit rodinu a když přijde domu večeře nikde...To nase*e. Takový běžný den spousty manželství. Ale v USA tomu říkají emoční týrání. Tak jó no. Mohla se mít dobře s Natem. Takovej fešák ale ten pro ni nebyl dost dobrý. Auto, bydlení a stravu zadarmo to jo ale běda jak taky někdo něco chce na oplátku po ní. Brzo mi začala byt protivná. Andie výborná. Seriál si ukradla pro sebe :) Dceruška se má ještě co učit a hlavně přestat v každé scéně koulet oči. Za tři ☆.  Shoop shoop ba-doop Shoop ba-doop Shoop ba-doop ba-doop ba-doop :)

Alice in Borderland (2020) (seriál)

Asi byla chyba, že jsem jako první viděla Hru na oliheň. Ta nastavila laťku hodně vysoko. Tohle se nepovedlo. První tři díly ok, od příchodu na Pláž slátanina. Víc otázek než odpovědí, dementní chování postav kdy je každý na dírku od laseru a na mě až moc velké sci-fi. Takže ne, na další série se nepodívám. Stačilo.

TY (2018) (seriál)

Tohohle milouše, co je tak trochu sériový vrah si musíte oblíbit. Za bojfrenda by ho mohla chtít každá, jakmile se jeho vyvolené něco nedaří nebo ji někdo negativně ovlivňuje život, šup s nim pryč. Ovšem problém je, že Joe se nám tak trochu zamilovavá a nachází tu pravou co 5 minut...což může být malinko nepříjemné pro jeho bývalky :) První série super. Druhé sérii by slušel jiný konec ale toho se třeba dočkáme konečne v té třetí :) Zatím po dvou sériích 80%

Clickbait (2021) (seriál)

Klidně to mohlo být o půlku kratší. Zbytečné flashbacky, které děj nikam neposunou. Námět dobrý, dalo se to natočit lépe, bez zbytečných chyb a nesmyslností a hlavně bez toho wtf konce. Vraha můžete hádat jak chcete, stejně ho neuhodnete :)

Holky z červeného gauče (2021) (seriál)

Nj závistivé obtloustlé mařky tu rozdávají odpady. A mě se to líbilo :) Super akční, pořád se něco děje a styl vyprávění a toho jak je to natočené je přesně pro mě. A Moisés, tenhle španélský Frank Castle...vrrr...:) Už aby byla další řada. 80%.