Amadeus (1984)

Tak tenhle film je fakt bomba. Propojení geniální hudby s né moc chytrým člověkem, který se ještě přiblble, ale dost vtipně pochechtává je fakt perfektní. A ještě k tomu jde o životopisný film... Nic lepšího jsem dlouho neviděla... Opravdu mě to překvapilo, myslela jsem si, že to bude nějaký zdlouhavý film o vážné hudbě a ...... wow.

Vánoční anděl (2009)

Průměrná vánoční komedie na odpočinutí.. Někdy mi trochu vadily záběry kamer moc zblízka, ale jinak ok. Příběh o Nickovi překvapil, o Willovi nikoliv.

Helena (2012) (seriál)

Na odpočinek a odreagování je to dost fajn. Já osobně se u toho dost bavim. Navíc myslim, že většina českých seriálů je mnohem mnohem horších.

Návrat do budoucnosti (1985)

Bezva filmek, na to že to je z roku 1985, tak je to promakaný, vtipný a "vědecký".

Pohotovost Miami (2010) (seriál)

Připadá mi to jako napodobenina Dr.House

The Art of Flight (2011)

Myslim, že tento dokument se opravdu povedl. Jak je vidět nemusí se ani mluvit a je z toho zážitek jak hrom. Příroda, hory, všude sníh a skály, snowbording a s ním spojený obrovský adrenalin. Dokument je provázaný přiměřenou, ale fajnovou hudbou, která zesílí zážutek při sledování. Osobně jsem z toho byla dost hotová a nadšená. Očekávala jsem nějaký průměrný film o snowboardingu, ale ty záběry mě opravdu překvapily.

Avatar (2009)

Nádherný film, dokonale propracovaný, nečekala jsem z toho tak dobrý zážitek, není co dodat.

Saltová (2010)

Kamenná tvář Angeliny Jolie po celou dobu zas tolik nezaujme.

Blbý a blbější (1994)

Opravdu povedená komedie. Jim Carrey a Jeff Daniels opravdu skvěle zvládli role dvou pitomých kamarádů. Některé jejich nápady opravdu hlava nebere. Celý film je střídán jedním vtipem za druhým. Takže kdo se chce pobavit ať určitě neváhá a sáhne po filmu Blbý a blbější.