• Krátkometrážní

Do hloubky webu (2015)

Nelíbí se mi neobjektivita dokumentu, ale líbí se mi ta ironie osudu, kdy Ross bojoval za svobodu a schytal za to doživotí. Tak to chodí.

Zhasni a zemřeš (2016)

Tak byl jsem na hororu s přítelkyní, která se u lekaček opravdu leká a u hororů bojí. Já jsem hororový fajnšmekr, něco nakoukáno mám a lekačky mě opravdu neděsí, takže žádný strach nefungoval, nicméně natočené to bylo hezky, herci mě bavili, hlavní duch taky. Vytknul bych krátkou stopáž, chybělo tomu 20 minut a nějaké lepší vysvětlení, o co tam šlo. Pořád nechápu některé zásadní spojitosti. Ale jako film to funguje, stálo to za návštěvu kina. 3,5 *

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

3,5 * Já i moje přítelkyně jsme fantasy / sci-fi / comics geeci a Star Wars je jediná kultovní sága, která nám chyběla ke kouknutí, tak jsme začali první epizodou a zkoukli jsme teď tuhle čtvrtou. A nevím, ale fakt netuším, v čem tkví to kouzlo, ten úspěch. Všechny ty filmy nás nudí, režie, dialogy a děje jsou slaboučké. Celý ten svět je přeplácaný a nekonzistentní. Rád bych ke Star Wars přistupoval více otevřeně, ale nejde to, prostě to nebaví mě ani mojí přítelkyní. Tento díl byl teda zatím nejlepší (po zkouknutí I - IV epizod) a triky jsou skvělé na ten rok (přesto ne lepší než Vesmírná odysea, natočená o deset let dřív), ale prostě to působí jako vykradená pohádka plná fantasmagorie ..

Spider-Man (1967) (seriál)

Jako dítě jsem to miloval.

Beer Story (2005) (amatérský film)

"Hmm.. To je dar od Boha !"

Liga spravedlivých: Bohové & monstra (2015)

No už mám dost alternativních vesmírů a paralelních odrůd Ligy spravedlivých. Ono mi bohatě stačí, že se v seriálech a ve všech filmech objevují alternativní verze JLA v rolích padouchů a teď tu máme ještě celej film pouze s alternativní verzí. Prvních 15 minut jsem si říkal "Ok, takže tohle jsou padouši, za chvíli sem vrazí skutečná Liga a daj jim na prdel." Ale ono houby!! Já si myslel, i podle chování těcho postav, že to jsou padouši !!! Tak kde to jsme? Fakt se mi film nelíbil, postavy mi jsou nesympatické, děj byl béčkový a vůbec nemám pocit, že bych shlédl nový JLA film.

Texaský masakr motorovou pilou 3D (2013)

Chtěl jsem dát 4 hvězdy, protože mě film bavil, ale srážím hvězdu za několik nelogických chování postav. Texasani jsou magoři!

Kdo přežije - Caramoan (2013) (série)

Po prvním díle 5 hvězdiček, jelikož mám pocit, že tato série bude velmi dobrá. Pokud v průběhu změním názor, změním i hodnocení. Po shlédnutí třinácté epizody hodnocení neměním, série je přesně taková jakou jsem chtěl, překvapivá, nenudí, plná emocí a vášní. Těším se na další Blood vs Water sérii..

Le Déclic (1985)

Doktor Fez je vědec, který se zabývá výzkumem v oblasti stimulace a kontroly sexuálního chování. Po úspěšných testech na laboratorních myších se rozhodl zahájit testy na lidech.