Madagaskar (2005)

Velká legrace!!!i Namluvené to bylo hezky: ty zvířata měla normální hlasy a žádné kvílení nebo tak!Grafika byla hezká, ale ne zrovna detailová.prostředí madagaskaru bylo ůchvtné, ale celkový vzhled nebyl tak dokonalý, a tak jsem se rozhodla na čtyři hvzdičky, taky to možná je tím, že nejsem zrovna maniak do kreslených filmů a seriálů. I tak ho ale moc doporučuji všem! stojí to za to!A také ješte nutno poznamanat, že král Jelimán byl vtipný a Moris také! Hlasy měli téměř normální ale zato měli vtipný přízvuk !! NEVÁHEJ A MAZEJ TO SHÁNĚT!!!!

Pokémon (1997) (seriál) odpad!

nezajímavé, nenápadité a vůbec hrozné! tohle mě vůbec nenatchlo. a to nejsem ani moc přísná! Nevím jak vy, ale brách má jejich DVD a já u druhéhodílu usnula, a to bylo ráno...

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Moc krásný film o chudém chlapečkovi, kteý najde zlatý kupón, a nahlédne do továrny načoládu.MŇAM!

E.T. - Mimozemšťan (1982)

Tento překrásný sci-fi film, skutečně stojí za všechny ty hvězdičky. Mimozemšťani se přiletí podívat na naši zemi , ale jeden se zatoulá moc daleko od skupiny a najde ho mladý chlapec a mimozemšťana si ponechá. Později zjistí, že mimozemšťan se jmenuje E.T. Chlapcův otec ale mimozemšťany loví...

Klub rváčů (1999)

Tohle je pořádnej nářez! Tento film je jeden z nejlepších! Je tam nějakej chlap , kterej nemůže půl roku usnout . No nechtěla bych bejt na jeho místě!

Hledá se Nemo (2003)

Už sice hodně známá klasika , ale jinak stále dokonalý film o rybičce , která se náhodou dustane do akvárka íleného zubaře...

Mexičan (2001)

Jakejch padesát pět!? To si děláte trubku na výkaly! já bych dala 85 %! To jest nadprůměrný film! Vždyť to má dokonalou atmosféru Mexika, děj je velice vtipný a sem tam i romantický ! přehrávání herců je tu pochopitelné - vždyť je to komedie! Navíc tam hrají dva z mých favoritů z hereckého branže: Brad Pitt a Julia Roberts. Vtip je hlavně v tom, že se tam střílí a zabijí jen kvůli pifpafce, která stejnak nefunguje! Hlavní roli tam má taky pěkně otravné psisko! Vytřete si zrak: na scénu přicházejí dokonale k popukání herecký výkon a velice vtipy obohacený románek o pistoli! KOUKEJTE TOMU DÁT ALESPOŇ 4 HVĚZDIČKY!

Slepičí úlet (2000)

Tato vtipná pohádka se opravdu moc povedla! pohádka pro malé dětičky, u které se zasmějou i dospělí!

Sedm (1995)

To je fakt moc dobrý horor, Brad Pitt tam hraje, no řekněme přisprostlého maníka. Mamka z toho nespala. Doporučuji jako pohádku na dobrou noc! P.S.: nedoporučuji tento film těm, kteří nemají silný žaludek!

Krysáci (2008) (seriál)

No, na večerníček je to trochu moderní, ale jinak se mi to moc líbilo, protože je to moc vtipné a originalita mi tu rozhodně nechybí!