Supervoják SS (2006) (TV film) odpad!

Zločin proti filmu! Jnak to snad ani nejde popsat.Efekty nulové, logika ve filmu totálně chybí, skoro vše proti zákonům přírody.Chvili jsme myslel, že tento ohavný výplod zplodil U.Boll ale zdá s eže tento filmový zločinec našel konkurenci.

Resident Evil: Afterlife (2010) odpad!

Nikdy bych nečekal, že může být něco horšího než je 2 díl RE, bohužel však tento druhý díl trumfl.V životě jsem neztratil hloupěji hodinu a půl života než jako na sledování této přišernosti.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Nejlepší serial co jsem viděl, který svým obsahem překoná i hromadu válečných filmů.Děj se odehrává za 2.SV z pohledů amerických parašutistů a protáhne diváka od Francouzského vylodění až po boje v zamrzlých Belgický lesích a až po obsazení Orlího hnízda a Německa.Divák se dokonale zžije s hlavními postavami z roty E a věřím, že fanoušci válečných snímků budou spokojeni.Pro mě je tento seriál na špici válečné filmografie.

Temný rytíř (2008)

Jeden z nejlepších filmů poslední doby.Smekám před Ch.Nolanem, výborně natočeno, vynikající hudba z repertoáru H.Zimmera a napínavý děj až do konce.Velmi si mě získala role Jokera, který díky tomuto snímku má miliony fanoušků po světě.Pro mě je tento film opravdový skvost a vždy se na něj rád kouknu znova a znova. Dokonalá atmosféra, výborné herecké výkony, zábavné a napínavé až do konce, za mě určitě palec nahoru.

Spalovač mrtvol (1968)

Pro mě jedno z nejlepších českých děl a jedna z nejlepších rolí R.Hrušínského.Musim uznat,že jsem se u toho kolikrát slušně zasmál a film měl dokonale ponurou atmosféru. U mě jednoznačně 5 hvězdiček.Tento film si už po několik let pouštím na štědrý večer jako důkaz české filmové špičky.