REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Po delší době film,na který jsem se těšil už od spatření traileru a nezklamal mě...Výborné herecké výkony a obsazení,dobrá kamera,krásné prostředí natáčení a docela morbidní scény bez cenzůry.Velká spokojenost

Lví srdce (2013) odpad!

Jednoznačně odpad! Režisér mi přijde, jako by sledoval zprávy Tv Nova,protože takhle blbej děj by vymysleli jen tam.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Za mě velké zklamání po prvním dílu.Jestli už toho MARVEL nebere moc a dochází mu nápady nebo nevim,ale tady mi prostě celý film pořád něco chybělo a nebylo pořádně nic co bych čuměl doslova s otevřenou hubou a měl dobrej pocit..Nicméně v tomhle žánru pořád nadprůměr takže 3 z 5

Bojovník (2015)

Ze začátku nudná bezhlavá řezačka,která se po necelé hodině mění na silný doják a pád hlavního hrdiny z vrcholu na dno.Druhá půlka nabídne klasický doják,změnu lidského charakteru a následní získání zpět své dcery a vrcholu...Spokojenost je na místě ač když vezmu v potaz film Warrior,který spadá do stejného žánru toto za ním pokulhává

Kingsman: Tajná služba (2014)

Další vzorový příklad toho, že angláni strčej svým typickým hůmorem každýho do kapsy.Čekal jsem béčkovej akčňák pro puberťáky,ale nakonec jsem odcházel maximálně spokojený a pustil jsme si pak znova.Prostě když už se Briti do ničeho daj,stojí to zato a tohle jim můžou ty trapný amíci závidět.

Jurský svět (2015)

Jako malý jsem Jurským parkem jako hodně dalších docela žil.Pak přišla dvojka,stále jsem měl rád.U trojky už to šlo dost dolů, ale přece jen pořád nejlepší filmy co se dinosaurů týče.No a pak tohle...Nenadchne ani neurazí, ač nešahá jak už to tak bývá ani po kotníky prvnímu dílu.

Špión (2015) odpad!

O filmu jsem vůbec nevěděl než jsem měl tu čest shlédnout ho na filmovém víkendu.Jako fanda akčních filmů jsem sice nečekal žádný zázrak,ale když už tam hrál Jason Statham nemuselo by to být marné.Mýlil jsem se! Takový odpad a ztrátu času jsem zase po delší době nečekal.Ano pokud jste 13 let stará holka co žije tim jak zachraňuje svět nebo tlustá důchodkyně co se vzhlíží k roli hlavní hrdinky ano,ale za mě jasný odpad.

Patrola (2012)

Dost realistický,brutální zachycení války mezi policií a kartelama.Jako fanda realistických filmů jsem byl příjemně překvapen a s nadsázkou jsem u některých scén mlčky koukal s pusou dokořán.Brutalita některých scén byla tak dobrá,že mi místy skoro až mrazilo a závěrečná přestřelka dodala filmu na kvalitě.Za mě spokojenost.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Filmové porno pro fanoušky bezmyslné akce a zvrácenosti! Do kina jsem šel s nulovým očekáváním a nevědomostí co od filmu čekat a hne du úvodní scény jsem se smál jak blázen.Po půl hodině filmu jsme věděl,že tohle je fakt akční paráda bez silnějšího příběhu.Všechno podtrhuje zvrácenej hůmor,který musí každý fanoušek akčňáků ocenit.Za mě maximální spokojenost.

Godzilla (2014)

Měl jsem rád starou Godzillu (1998) tak jsem se těšil i na tuhle.Neočekával jsem moc,ale za 149 Kč, který jsem dal za lístek jsem byl akorát znechucen.Záběry,efekty parádní,ale ten příběh? To už mohli dát Godzille a přerostlým broukům bandáže a natáčet to v ringu za občasný střelby ze zbraní a ničení baráků.Příběh totálně zklamal a závěr,dělající z dinosaura zachránce mě dorazil.