Muž z oceli (2013)

Na to jak film na kterých pracoval CH.Nolan zbožňuji jsem se na tento taktéž těšil.K tomu víc reklama,která nás bombardovala všude kde jsme se hnuli.Bohužel,na to jakou korunku tomu nasadili film tak úžasný nebyl...Ano jiné by to bylo,kdyby nebyla na tento film štvací kampaň, ale bohužel opak je pravdou.Film se opravdu povedl,efekty famózní ale nezbývá mi než dát zasloužené 4 z 5. Batmanovi, kterého dávali jako vzor nesahá po kotníky,ale zároveň potěší a neurazí.

Vikingové (2013) (seriál)

Historie Vikingů mě baví a zajímá.Nejdříve jsem se toho seriálu bál ale nakonec ho můžu přiřadit k mým oblíbeným.Opravdu povedené.

30 minut po půlnoci (2012)

Jakožto milovník válečných filmů palec nahoru,výborná hlavní dámská role a zpracování.Milovníci tajných služeb a válečných snímků budou spokojeni a ti ostatní si řeknou: ale jo nebylo to špatný, ale víc už ne.

Argo (2012)

Film už od samého začátku dává silné napětí,které je pak po celý film až do úplného konce.Na to,že jsem od filmu moc nečekal mě napětí a zpracování dost překvapilo a hodnotim jen kladně.Uznávám ale, že oscara bych dal jiným snímkům ale vřele doporučuji všem,co jsou fandy filmů podle skutečných událostí.

Atlas mraků (2012)

Na začátku jsem se ztrácel a měl z fimu smíšlené pocity.Mnoho příběhů,střídající se v různých dobách,ale po tom co člověk vydrží začne se mu vše vyjasňovat a nakonec musím uznat dobrý film se zajímavou myšlenkou.

Habermannův mlýn (2010)

První film vyobrazující skutečné a brutální masakry na obou stranách. Určitě stojí za to film shlédnout.

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Jakmile je režisét R.Scott vim že s emi film bude skoro určitě líbit a zrovna tento film je opravdová rarita. Troufám si říci, že nejlepší film moderní války a pro mě bude vždy mezi špičkama.

Kajínek (2010)

Špatné toto určitě není, líbí se mi jak se Jákl pokusil udělat českou filmografii trochu jinak. Za to 2 hvězdičky. Myslím, že se mu to docela povedlo a na český film vítaná a pěkná změna, konečně slušný český akční film. Ale na druhou stranu mě to zas tak neoslovilo, případ Kajínek je určitě zajímavý a skrývá hodně nesrovnalostí a podobně, ale zas takový svatoušek, kterého z něj film dělá taky není. Každopádně z filmového hlediska slušný a na české poměry dobrý film.

Jak vycvičit draka (2010)

Měl jsem to doma už delší dobu a pořád jsem se na to nechtěl podívat.Bál jsme se, že to bude kravina. Pak jsem si to tedy nakonec pustil a je to tak úžasný, že jsem to musel pustit pak znovu a i má matka pak taky. Pro mě nejlepší a nejhezčí animovaná pohádka vůbec. Opravdu parádně udělané a člověka to chytne. Být malé dítě, nevím jak by mi naši vysvětlovali, že draci neexistují. Opravdu všem, které baví pohádky doporučuji, tohle je fakt skvost.

Centurion (2010)

Pro mě vynikající film,Marshall se s tim nepáře, nešetří červenou barvou a upřednostňuje solidní řež. Musim říci, že Mrashallovi filmy mám opravdu rád, psí vojáci, Pád do tmy a toto se mi vše opravdu líbilo.Nutno ale dodat, že to asi neni lepší slabší povahy. Doufám, že mu jeho duch v natáčení filů vydrží, já mu fandim.