Pustina (2016) (seriál)

Silně depresivní seriál s nečekaným rozuzlením u konce doprovázející skvělými výkony herců. Na to, že jde o český seriál opravdu dobře natočené v porovnáním s jinými českými seriály. 8 dílů slupnete jako malinu a po shlédnutí posledního dílu jsem si řekl, že to špatné nebylo ale ani žádný zázrak podle celkového hodnocení tady. Nicméně určitě doporučuju, jeden z nejlepších českých seriálů a stojí za shlédnutí.

Lék na život (2016)

Jak již zmiňují další uživatelé, jedná se svým způsobem o napodobeninu Prokletého ostrova, který mám velice rád. Po parádním začátku, krásných záběrech Alp a temným dějem se ale člověk pomalu prokouše k jiným pocitům. Od půlky nabere film jiný pohled a ten se změní i divákovi. Divný závěr mi dost ubral na hodnocení a po tom, co jsem zhlédl trailer jsme byl z filmu celkově zklamán. Doporučuji film vidět pokud máte rádi mysteriózní filmy a názor už ať si každý udělá sám.

Rozpolcený (2016)

Nevěděl jsem o něm, neviděl trailer...do půlky filmu jsem se smál a bavil, postupem jak začalo vše zapadat a vyjasňovat se už jsem jen čuměl s otevřenou pusou. Vytknout tomuto dílu snad jen přehnanou scénu lezení po zdi jinak skvělý psycho thriller,dopočučuju.

Assassin’s Creed (2016)

Z minimálního očekávání vzniklo přece jen překvapení. Vrácení v čase a bojové scény ve středověku mě potěšily, ale současnost a hlavně ten děj byl slabý. Na druhou stranu se mi líbilo víc než třeba Warcraft.

Pečovatel (2014)

Po dlouhý době film, ze kterého jsem byl doslova nas.anej a znechucenej. Jen pro silný povahy. Jinak hodně slušný thriller, který pomalu nabírá na kvalitě a brutalitě.

Narcos (2015) (seriál)

Geniální až děsivá práce! José Padiha získal moje sympatie už když natočil Elitní jednotku a tímhle seriálovým skvostem to utvrdil. Drogy,vraždy,násilí a realita Kolumbie v dobách Eskobary Vás nenechá jen tak v klidu. Jeden z nejlepších seriálů co jsem viděl.

Knick: Doktoři bez hranic (2014) (seriál)

Další seriál, který potvrzuje to, že seriály letěj a jsou poslední dobou na vyšší úrovni jak filmy.Ať už jde o Hru o trůny, Vikings, Narcos,Peaky Blinders a další tak Knick je jednoznačně na stejné úrovni - super. Možná pro slabší povahy nechutný, ale dobře zobrazující začátky lekářství doplněný dobrými hereckými výkony a zobrazující hezky danou dobu. Určitě doporučuj a jen chválím.

Pád Londýna (2016)

Klasická americká střílečka, kde se Amerika nadzvyhuje nad ostatní, Rusko špatné a ostatní jsou totální břídilové

Bohové Egypta (2016)

Pro mě absolutní nuda a paskvil všeho možného dohromady. Jako kulisa ale dobrá,za to dávám jednu hvězdu.

13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016)

Jako fanda válečných filmů jsem se těšil. Po shlédnutí jsem byl na pochybách a nevěděl co si myslet. Film se mi líbil, ale nemohl jsem si být jistý jestli jsem byl spokojený. Příběh dobrý, kamera zvláštní...ale co ty prvky amerikanismu? Typický kecy a silný zaměření na takový ten typický americký styl jako , že oni jsou nej, bůh je střeží, fotky rodin atd. Určitě film doporučuji, ale myslím, že to mohlo být natočené lépe, takové to něco sakra to už je moc.