Nejvyšší nabídka (2013)

Cekal jsem, ze se na konci neco stane, ale tenhle konec me nejak nedava smysl.

Noční hlídka (2004)

Jeste stesti ze jsem na to nesel do kina :-( Doufam, ze dalsi dily budou budto o hodne lepsi nebo ze nebudou vubec. Zmatena beckova hovadina o nicem.

Noir (2001) (seriál)

Nejlepsi anime serial, ktery jsem videl. Kdyz jsem byl u poslednich epizod, tak se mi o tom i zdalo a nebyl jsem sam ;-)) A jak uz tady nekdo napsal, hudba je tam naprosto uzasna, hlavne u uvodnich a zaverecnych titulku a pri prestrelkach.

Oeconomia (2020)

Jako dokument to bylo dost spatne, ale az to bude nekde s ceskyma titulkama, tak to mozna bude davat vic smyslu...

O kuřatech a lidech (2015)

Skvelej film, beztak nejlepsi seversky, co jsem videl (asi jsem ale jiny nevidel). Hlavne teda ale byla uleva, ze tam neresi zadne spolecenske tema, jako treba v Bronu.

Old Surehand (1965)

Celkem nuda, nemohl jsem se dockat az to skonci. Navic ty filmy s Old Surehandem jsou vsechny na stejny brdo. Jo a jestli ten Surehanduv poskok mel byt Old Wabble, tak ten byl v knizce svine, kterou indiani nacpali do rozstipnutyho stromu.

Olomoucké baroko (2011) (TV film)

Pro lidi z Olomouce a historiky 1 az 2 hvezdicky navic.

Olověná vesta (1987)

Prvni film o valce ve Vietnamu, ktery jsem videl a kde neni ani kousek lesa.

Onkjó seimeitai Noiseman (1997)

Tezko hodnotit, kazdopadne je to jedno z nejdivnejsich anime jaka jsem kdy videl...

O štěstí a kráse (1986) (TV film)

Jako pohádka celkem špatné, na to, aby to bylo v červeném to určitě nemá a hezké písničky to nezachrání, ale aspoň jsem viděl Karla Rodena jako hlavního kladného prince.