Vetřelec: Covenant (2017)

Covenant mi splnil vše, co jsem od pokračování Promethea chtěl. Pokračuje v nádherných vizuálech, nabízí dobrodružství v neznámých končinách vesmíru a přináší hrůzu z jiného světa. Bonusem je nádherné gore.

Návrat do země Oz (1985)

Takhle si představuji perfektní zpracování dobrodružství ze světa Oz. Napínavé, vynalézavé, pořádně temné a tak zábavné, až jsem byl zklamaný, jak rychle to skončilo - a ono to mělo bez deseti minut dvě hodiny!

V zajetí démonů 2 (2016)

Minimálně stejně dobré jako první díl V zajetí démonů.

Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)

Pilotní díl je po všech stránkách perfektní. Ash je zpět! Po zhlédnutí všech dílů: Fantastické po všech stránkách. Mnohokrát lepší než Evil Dead remake. Tohle mělo jít (sestříhané do dvou hodin) do kin jako Evil Dead 4 a byl bych moc, moc spokojen.

Za ma (1978)

Výborné kung-fu s obstojným příběhem a velmi zábavným dějem. Jsou tu sympatické postavy, nechybí překvapující momenty a záporák je složenej ze dvou lidí. Možná by měl název filmu znít spíš Zu Pa, než Za Ma.

Východ slunce (1927)

Viděno s velmi pěkným živým hudebním podkresem skupiny Ohm Square. Film ač žánrově ne zrovna můj šálek kávy se mi moc líbil a obstál by i bez živé hudby. Má obrovské množství speciálních triků, dvojici velmi sympatických herců a děj není až tak zajímavý, ale je velmi, velmi zábavný. Prostě z každého záběru je vidět a cítit Murnauovo nadšení pro film.

Dům tisíce mrtvol (2003)

House of 1000 Corpses je výborný film se skvělou atmosférou, u kterého jsem se bavil od začátku až do konce. Rob Zombie dotáhl schéma TCM k dokonalosti, a to jak provedením, které je nekonvenční, tak i hrůzyplným obsahem, jenž vrcholí u správně hnusný postavy Dr. Satana. Pokračování se tatkéž fantasticky povedlo, a teď už jen zbývá udělat ještě nějaký šílený třetí díl a bude na světě další naprosto skvělá trilogie.

Sapphire and Steel (1979) (seriál)

E stands for Ellen who sat at the table, And tried to eat more than she really was able. F had a fight with his sisters and brothers, Declaring he would not divide with the others. Upstairs and downstairs.