Nenápadný půvab buržoazie (1972)

Velmi zvláštní film, jen co je pravda! Téměř dokonalá kamera a celkové kouzlo umocňoval jeden sen za druhým. Úžasné bylo, když při rozhovoru prolétalo letadlo nebo projížděli auta, to jsem místy ani nevěděl zda to je schválně nebo jen špatná kopie filmu. Na některé scény jsem musel jen tupě zírat, protože jsem vůbec nepochopil, o co vlastně šlo. Nicméně pan Buňuel má moje uznání.

Neviditelný na útěku (1992)

Být neviditelný, tomu říkám průšvih. Vidět procházet jídlo v trávícím traktu bylo velmi zajímavé. Osobně bych taky dal přednost průhledné stravě. ;-) Sam Neill v roli záporáka fakt zapadl. Příjemný film na volné odpoledne.

Nezvaný host (1994)

Přijemná svěží komedie o tom jak se dá dokonce spřátelit se zločincem a zároveň si spravit vztahy v rodině. I když se téměř celý děj odehrává v jednom domě, tak je zde pár krásných scén, jako je například u vánoční věčeře.

Noc patří nám (2007)

U tohohle filmu jsem se dlouho nemohl rozhodnout, protože skvělé scény jako honička v dešti, drogové doupě a scény ve vysoké trávě mi kazil zbytek filmu, který mi přišel trochu dlouhý... Eva Mendes je jako vždy fine a Joaquin Phoenix, kterého jsem neměl rád, zase překvapil.

Noc s Andělem (1999) (pořad)

Tak večerní hudební talk show na ČT2, to musí být jen pro fajnšmejkry :-D

Noc v Roxbury (1998)

NO... YES!!! Tak tahle komedie mě docela dostala svou ulítlostí, která některé právě odrazuje. Se skvělým soundtrackem a atmosférou konce 90.let se řadí moje the best komedie... Ale opravdu to není film pro každého.

Noemova archa (1999) (TV film) odpad!

Pardon, ale na tohle se téměř nedá dívat. Sodoma a Gomora před potopou?? Tvůrci asi vůbec svatou knihu neotevřeli a prodavač který přežil na své lodi?? Taky legrační....

Nouzový východ (2008)

Tentokrát si nás nechal Sam Mendes pomaleji naporcovat a pak při druhé návštěvě matematického šílence zmáčkl spoušť. Další velice emotivní snímek na který jen tak nezapomenu.

Občan Havel (2007)

Existuje lepší dokument ukazující, že Václav Havel je jen lidská bytost? Pekelně dobrá kamera a parádní výběr situací ze všedních nevšedních dnů bývalého prezidenta. Možná bych jen chtěl vidět u některých scén více, ale to by pak film měl víc jak tři hodiny. Viděno na zlínském festivalu 2008

Once (2007)

Průměrný romantický film, kde hodnocení značně zvyšuje české "Miluju TEBE!!!" Až na to, že to stejně dopadlo jinak...