Princezna ze mlejna (1994)

Jednoznačně nejpovedenější pohádka 90. let. Zejména pro svou originalitu, humor a sklutečně krásnou hlavní hrdinku.

Láska rohatá (2009) (TV film)

Ve srovnání s bídou minulých let přeci jen mírné zlepšení. Přesto tato pohádka zústává daleko za vtipem Anděla páně a Hynek Bočan velmi daleko za kvalitou svých S čerty nejsou žerty.

Veřejný nepřítel č. 1 (2008)

Kriminálka která má šťávu a spád. Všechno ve francouzském surovém balení, s tradičně skvělými výkony hlavních protagonistů.

Bathory (2008)

Přiznám se, že takovou bídu jsem nečekal. Unavená, utahaná podívaná jako česká gambrinus liga...

Policajti z předměstí (1999) (seriál) odpad!

S panem Olmerem je to jako na houpačce. KValitu střídá odpad. Podobnou sr..čku, jako jsou Policajti z předměstí, by mohl natočit snad už jen Zdeněk Troška.

Osudové selhání (2007)

Přesně tohle se stane, když se filmařiny chopí člověk bez špetky talentu...Billy Ray by to možná mohl zkusit jako kulisák, ale rozhodně by neměl dál plýtvat materiálem a časem herců i diváků.

Zabij mě něžně (2002)

Nevím, co tím chtěl básník říci. Film vtipně označený za thriller postrádá jakýkoli náznak napětí, konec je čitelný téměř od začátku a všemu zmaru vévodí komický zpracované pády a lety "rádoby lezců"...

Venkovský učitel (2008)

Pro mě osobně velké zklamání. Celý film mi připadá plytký a bez výrazu, o nějaké pointě nemůže být ani řeč. Kromě toho, podobných ukázek českého venkova už bylo dost (viz. Slámovy Divoké včely). Své "herecké schopnosti" zde naplno využil snad jen Kotek.

Kriminálka Anděl (2008) (seriál)

Autoři kopírují úspěšný model CSI:LV rozhodně lépe než CSI: Miami včetně všech triků s kamerovými filtry. Navíc s trochou české nadsázky a černého humoru. Rozhodně jsem se nenudil, jsem příjemně překvapen a také jsem zvědavý, zda v dalších částech autoři udrží nasazeou laťku.