Jimmy Kimmel Live! (2003) (pořad)

Po letech měním lehce své hodnocení o Kimmelovi, kdysi se mi zdálo, že tvořil vtipnější skeče a měl i lepší rozhovory. Dnes už povětšinou vše domluvené dopředu, ale tak okatě, že je to prostě... bohužel kvůli tomuto 60%.

Zahulíme, uvidíme (2004)

"Nejsou to moje nůžky? Těma si stříhám chloupky v nose!" -"Já si s nima už půl roku stříhám chlupy na prdeli." Další tupá mládežnická komedie, která narozdíl od těch ostatních má alespoň nějaký příběh. Kal Penn ani nemusí dělat, že je zhulenej, on už tak vypadá, takže další plus navíc. 60%.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Neustálé omívání toho, jaký je Charlie opilec, nefachčenko a děvkař, zapříčinilo to, že čím víc jsem seriál sledoval, tím míň mi chutnal. V prvních sériích jsem se smál pořád... V těch posledních vůbec. O žádný seriálový skvost nepřijdete, když tento seriál nebudete sledovat. (Update: A. Kačer seriál totálně posral). 60%.

Prázdniny pana Beana (2007)

Seriál v oblibě moc nemám. Ale film mě hodněkrát dokázal rozesmát. Asi za to mohlo to nádherné prostředí Francie a příběh rozepsaný do delší části, než jen do půlhodinové epizody. 60%.

Bastardi (2010)

První zhlédnutí - jedna hvězda. Páté zhlédnutí - dvě hvězdy. Osmé zhlédnutí - tři hvězdy. Přímá ukázka toho, že člověk prostě potřebuje trochu času promyslet své názory. Ohromně realistický film, který si na nic nehraje... Vzácnost. 65%.

Knight Rider - Legenda se vrací (2008) (seriál)

Skoro vždy, když měl někdo v seriálu problém, vytáhl KITT nějakou super věcičku z kapoty (nebo z jiné části auta) a všechny šťastně zachránil. Často jsem měl tím pádem pocit, že sami autoři nevědí, čím by měli KITTA ještě vylepšit, a proto do něj do každého dílu vecpali kdejakou blbost - jednou laserový zaměřovač, podruhé bomba, potřetí se napojil na kamerový systém na ministerstvu. Čím víc tam toho scénaristé dávali, tím víc mi to připadalo strašně dětinské a stupidní. Ovšem, proč bych nedal alespoň tři hvězdičky za ty vedlejší vztahové zápletky, krásné oči od Deanny Russo a hlavně za pěkně upraveného - ale sice totálně přemačkaného různýmy nesmysly - Mustanga? 50%.

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Česko Slovensko má talent měl formu jakékoliv zmrzlinové příchutě. Ze začátku Vám chutná, ale po čase si dáte jinou, protože chcete zkusit buď něco jiného, nebo vám ta chuť už prostě přestala chutnat. Tím chci říct, že castingy v divadle byly vynikající. Jenže pak přišly živé přenosy a všechno se změnilo. Problémy ze zvukem (které ale po časem ustaly, to jo...), reklamy co 5 minut v živém přenosu z pofinálového rozhodnutí a další drobnosti, které ale bohužel docela dost kazí dojem ze scény. Na druhou stranu, stokrát lepší než ta trapárna na Nově. 55%.

Jeepers Creepers (2001)

Celý snímek obklopuje strašně hustá temnota, která by se dala při jednotlivých pasážích krájit na řízky a péct hezky na pánvičce. Na celém tom faktu taky přibývá fakt, že o Jeepersovi nevíme nic - kde se vzal, jak dlouho žije,... Prostě nic. Můj filmový šálek kávy to rozhodně není (ono vychutnávání lidského jazyka nepatří mezi pochoutky, které musím nějak extra vidět), ale musím uznat, že film mě dost překvapil. Za mě tři hvězdičky, setkání s tímto Salvovským počinem opravdu nelituju. 60%.

Asteroid (1997) (TV film)

Jak už tady někteří napsali, já to viděl v dětství a strašně se mi to zalíbilo. Pravda - nevím, jak bych hodnotil teď. 55%.

Kravaťáci - Sbohem (2018) (epizoda)

Šíleně uspěchanej díl. Dvě postavy odchází a nebyl tam žádný čas na nic. Hnus.