Ničivé tornádo (2008) (TV film)

Už po tolikrát obíhané (a u režisérů céčkového rázu zřejmě i velmi oblíbené) téma. Efekty - 0. Napětí - 0. Scénář - 0. Akce - 0,5. Dejte už všeobecným katastrofám pokoj, milí režiséři, a najděte si pořádný kus něčeho, co vás vyzdvihne do výšin. 15%.

Masakr na střední škole (2003)

Tu hvězdu dávám jen za to, že jsem se na to dokoukal. Na nudu tenhle film ujde, ale normálně bych si ho opravdu nepustil a dál ho přehlížel. 20%.

Paranormal Entity (2009)

Dal bych odpad, ale nedám jen ze dvou důvodů: Ten první je ta velmi krásná mladá holka, a ten druhý scéna, kdy démon projde kolem přivázaných zvonků, které poté začnou cinkat. Ty aspoň za něco stály. 15%.

Bastardi: Reparát (2023) odpad!

Těžko uvěřit, že dramaturgicky, zvukově, herecky... prostě obecně FILMOVĚ... je to mnohonásobně horší než původní trilogie. To prostě není možný, jak je tenhle film splácanej dohromady. Jedná se jen o řádku natočených scén, co sotva drží do kupy. Tomu filmu nevěříte absolutně nic. Postavy papouškují naučené dialogy a nějaké herectví je tatam. Jak se Magnuskovi podařilo do tohoto filmu obsadit takovou paletu herců, to mi hlava nebere. Ten film je totiž totální sračka.

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička - Resort (2022) (epizoda) odpad!

Má to cenu vůbec komentovat? Myslím si, že kdyby nenahajpovali, že v tom seroši bude Daredevil, tak se většina přestane dívat tak po 4. epizodě. Odpad, odpad, odpad.

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička - Prostě Jen (2022) (epizoda) odpad!

Doslova jsem přetáčel celou epizodu. A je mi to u prdele. Zasloužený odpad. Jsme v ŠESTÉ epizodě z devíti a doteď se to nerozjelo. Marveli, běž do prdele. Opravdu nechápu, jak tomu místní fan boyové můžou dávat 4 hvězdy... ajooo, už vím, jim je tak 16 let. Tak to potom jo.

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička - Zelená panenka, v těsných džínách roštěnka (2022) (epizoda) odpad!

Myslím si, že kdyby vyfotili kus hovna a nechali to po 30 minut běžet na obrazovce, tak by tomu i tak místní MCU boy filmfanouch napálil 4 hvězdy (spolu s recenzí na min. 3 normostrany) s tím, že kvalita šla od předchozího dílu znatelně nahoru. Heh. No, já mám už dost. Každý další díl se seroš potápí dál a dál, a je to prostě absolutně na piču. To i ta Ms. Marvel byla sice sračka jak cyp, ale alespoň to mělo snahu mít nějaký příběh, kladné a záporné postavy atd. Tady si nejsem vůbec jistý, co ten seriál vlastně chce říct. O čem to je? Kdo je padouch? Proč jsou tam neustále dějové linky, které jsou tak zbytečnou výplní času? Já končim, prostě končim. Ty díly jsou tak na 1-2 hvězdy, ale když vidím, v jaké žumpě se toto dílko už nachází (a potápí se dál a dál), seru na to a dávám odpad. Servírujou nám sračky, dostanou sračku. Akcionáři z Disney, vyližte si prdel.

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022) odpad!

Ze začátku jsem 3T miloval, ale i scénky se časem začaly opakovat. Tohle působí jako špatně napsaný amatérský film. Dal jsem 20 minut, víc nešlo.