Paranormal Activity (2007)

Prakticky jsem se stal na tomto filmu závislý, protože když někdo vidí jeden snímek nejmíň dvacetkrát, a pořád ho něčím přitahuje, je na tom asi hodně špatně, nebo je ten film prostě dobrej. Možná je to tím tajemnem, tím strachem z něčeho, co člověk lidským okem nezahlédne, a co vlastně ani na světě neexistuje (nebo ano?). Musíte prostě na tyhlety věci věřit, jinač vás to nedostane. Doporučuju zhlédnout verzi z roku 2009, která je v podstatě o trošku lepší a navíc obsahuje nějaké nové záběry - a to v noci a sami! Jinač to nemá vůbec žádnej smysl. 85%.

Let číslo 93 (2006)

První polovina taková oddychovka, oťukávání. Ale druhá půlka měla takové grády, že jsem nestačil sledovat. Hltal jsem každé slovo, které ve filmu zaznělo. V hloubi duše jsem měl úžasem otevřenou držku dokořán a přál jsem si, aby to nakonec nedopadlo tak, jak to skutečně dopadlo. Navíc tak intenzivní soundtrack jsem už dlouho neslyšel. Vážně nádhera. 100%.

Prima SVĚT (1995) (pořad)

Už to tolik nestíhám jako kdysi, ale když na to narazím, koukám se. Skvělá ukázka toho, jak má vypadat pořad o publicistice. 80%.

Vřískot (1996)

Všechno je naprosto bezchybné - režisér, scénář, soundtrack, hlavní (a i vedlejší) postavy. Jako malej jsem se na Vřískota díval často, ale jak jsem postupně dospíval, objevoval jsem ve filmu čím dál více a více nelogičností. A čím víc jsem jich nacházel, tím víc mi připadal snímek hloupější a nedomyšlenější. Nicméně... Jelikož se prostě a jednoduše jedná o naprostou klasiku žánru, pět hvězd prostě dát musím. Hezky k nim dopomáhají ty výborné hlášky a úžasná Neve Campbell. 90%.

Comeback (2008) (seriál)

I když to není bůhvíjak výtečné, na Novu je to geniální dílo. Po všech těch pojišťovnách a ordinacích, co stojí za starou belu, je alespoň tohle trochu koukatelné. 45%.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Klasika. :-) Poslední série sice moc toho Simpsonovského humoru z dob minulých už nemají, ale byl bych sám proti sobě, kdybych neřekl, že když jsem měl mizernou náladu, Bart a Homer mi ji dokázali skoro vždy zvednout. 85%.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Původně jsem chtěl dát odpad, ale občas se na to dá i podívat. Sice se mi z těch příšerných dialogů dělá špatně, ale tak co... 10%.

Jeepers Creepers (2001)

Celý snímek obklopuje strašně hustá temnota, která by se dala při jednotlivých pasážích krájit na řízky a péct hezky na pánvičce. Na celém tom faktu taky přibývá fakt, že o Jeepersovi nevíme nic - kde se vzal, jak dlouho žije,... Prostě nic. Můj filmový šálek kávy to rozhodně není (ono vychutnávání lidského jazyka nepatří mezi pochoutky, které musím nějak extra vidět), ale musím uznat, že film mě dost překvapil. Za mě tři hvězdičky, setkání s tímto Salvovským počinem opravdu nelituju. 60%.

Talentmania (2010) (pořad) odpad!

Bylo nebylo, jednou si chtěla Nova koupit práva na Got Talent. Jenže čekali tak dlouho, až jim ho před nosem vyfoukla Prima. A Nova zjistila, že udělala velkou chybu, a tak si vymyslela vlastní "parodii", jak já tomu říkám. Ovšem tohle, to je ztělesnění odpadu, hlouposti a všemožných dalších věcí. Jediní, co umí alespoň trochu vysvětlit své hodnocení, jsou Zdeněk Troška a Pavol Habera. Šeredová tam jen přiblbě čuměla, a proto se raději rozhodla soutěž opustit. Místo ní tam nastoupilo duo Mr. GS a je to ještě horší. Dělají si ze všeho srandu, neumí pořádně odůvodnit své rozhodnutí. Na otázku jak se jim to líbilo, odpovídali skoro vždy, když jsem to náhodou přepl: "No, bylo to dobrý, nám se to líbilo jako." Jo, Vám se to líbí, nám ne. Odpad. A modleme se, ať neudělají druhou Talentmanii někdy za rok.