Český žurnál - Matrix AB (2015) (epizoda)

Všichni okolo jsou zloději, lháři a podvodníci jen téměř svatořečený Andrej je čistý jako lilie. Ještěže dokument toto tvrzení trochu vyvrací.

Číslo 9 (2009)

Bavil jsem se a sem tam i mě naskočila husí kůže což jsem od tohoto filmu, zvláště animovaného vůbec nečekal. Poctivá práce a zajímavá dějová myšlenka.

Člověk proti zkáze (1989)

Těžké časy pro českou inteligenci na počátku 2. sv. války shrnuje tento film jako příběh jedné z nejznámějších osob této doby - Karla Čapka. Na jednu stranu je mi těchto lidí v té době líto a vážím si (a važme si jí všichni) svobody a demokracie. Na druhou stranu si tito rádoby nejchytřejší z nejchytřejších myslí, že jsou něco více přitom je to většinou opak a jsou úplně mimo mísu.

Čokoláda (2000)

Jak může šikovná cukrářka změnit malé zatvrzelé městečko se zatvrzelým starostou? Trochu pohádka nicméně vskvěle natočená. 4 stars

Ďáblova lest (2009) (seriál)

Na TV film je to OK, samozřejmě nečekejte kvalitu Šifry mistra Leonarda. (I když věřím, že by to Jiří Strach při neomezených financích dokázal udělat na stejné úrovni). Příběh je hezky napsaný ale hlavně ten konec, když drží Ivan Trojan ten kříž u brány - ten je fakt hustej, u toho sem se skoro smál.

Deadpool (2016)

87%? Za pár hlášek a rozstřílených hlav? Si děláte srandu?

Demolition Man (1993)

Dobré hlášky, spousta akce, skvělé trio: Sly,Snipes,Bullock. Je to samozřejmě akčňárna kdy po sobě lidi vystřelí 300 tisíc nábojů a nikdo neumře ale pokud tenhle film nebudete brát hodně vážně, je to dobrá zábava.