G3000

G3000

1 bod

• 31.12.2012  20:43

Úžasný návrat do světa Pána prstenů. Peter Jackson odvedl skvělý kus práce, ale že to asi neměl jednoduché. Nemohl se v příběhu opřít o žádného ultra záporáka ani o nějaký zásadní vztah mezi hrdiny jako v LOTRovi a děj mi také připadal celkem roztahaný. Ale i tak veškeré efekty vypadají opravdu dobře o prostředí ani nemluvě. Přímo z toho srší ta správná atmosféra Středozemě, musím také pochválit některé vskutku dech beroucí scény(hromový obři, orli,...) a k tomu úžasna hudba od Howarda Shora. Ve 3D film nevypadá špatně, ale přeci jen bych upřednostnil 2D s 48fps. 85%

• 6.12.2011  19:10

Slušná australská krimikomedie. Sice působí vizuálně trochu sterilně a na začátku jsem se v tom trochu zamotal, ale příběh (jakkoliv je klišovitý) je výborný, docela jsem se i zasmál. Filmu, ale vévodí herci - David Wenham je prostě skvělý, Timothy Spall též a Worthington je rozhodně sympatickým (i když průměrně hrajícím) hrdinou. 75%

• 1.10.2011  22:46

Jedním slovem "NÁŘEZ!" Film je neuvěřitelná akční smršť. Je to skutečně skvěle nakroucené - má to slušný střih, ale hlavně kamera se neklepe. Dokonce i příběh je docela slušný, ale co ty dialogy - hrůza, ale jelikož jsem příznivcem série jednu hvězdičku si přidám. Určitě jeden z nejlepších filmů svého žánru a nejlepší ze série Rychle a Zběsile. 90%

• 4.9.2011  09:23

Už jsem se sice tak nenasmál jako u minulého Scratova kraťasu, ale stále to bylo velice dobré.

• 4.9.2011  09:16

Krátce...málem jsem umřel smíchy! Scratovy scénky z filmu jsou oproti tomuhle bonusu nic.

• 15.8.2011  10:32

Neuvěřitelná pitomost. Dabing vypadá, jako by ho dělala parta amatérů, ale pobavil jsem se. Ten souboj s kung-fu krávou byla asi nejlepší věc na celém filmu. 50%

• 3.7.2011  12:02

Další skvělá komedie od Hilla a Spencera. Prostě klasika - absurdní bitky, domorodci, piráti nebo korejec co ani neví, že válka už skončila před třiceti lety. Jedna z nejlepších komedií Hilla a Spencera. 75%

• 11.6.2011  21:27

Skvělá oddychovka. Akce má tempo, herecké obsazení je docela slušné a místy jsem se i zasmál. Rozhodně skvělé béčko, které stojí za shlédnutí. 70%

• 11.6.2011  21:21

Nešel jsem na 3D verzi a myslím, že jsem udělal dobře. Skvěle jsem se bavil, Johnny Depp je jako vždy skvělý plus ta epická hudba od Hanse Zimmera dává dohromady naprosto skvěle sladěný film, ale je to prostě béčko, ze kterého si za pár měsíců mnoho pamatovat nebudu. Trošku mi taky vadil ten český dabing, který naprosto zabíjí některé fórky (fórky myslím ty z traileru, na anglické verzi jsem nebyl). 75%

• 11.6.2011  21:04
    Re-Play (TV pořad) (2009)

Rozhodně dost slušný herní magazín a hráč jako já ho obzvláště dokáže ocenit. Co se Re-Play usadil na COOLu, jeho kvalita se velmi zvýšila. Vše je bráno s nadhledem, rychle, stručně a přehledně. Pochválit musím i naprosto skvělý hudební doprovod. Recenze i reportáže jsou udělané skvěle, ale některé rozhovory jsou docela utrpení. 75%

• 27.4.2011  15:08

Ridley Scott je mistrem svého řemesla. Takto geniálně sestříhaný a ozvučený film jsem ještě neviděl. Po úvodní půl hodině nemáte šanci nudit se, protože jste zahrnuti nepřetržitou naprosto perfektní akcí. Jo...začátek je trochu pomalejší, ale jinak je to v podstatě téměř dokonalý film. 95%

• 27.4.2011  14:59
    Avatar (2009)

To zase jednou James Cameron natočil film. Děj je sice plný klišé, ale to vůbec nevadí. Technicky je film snad naprosto dokonalý. Byl jsem v kině na 3D verzi a mám z toho zážitek na celý život. 100%

• 22.4.2011  20:53

Skvěle jsem se bavil. Adam Sandler je jako vždy skvělý, ale absolutně jsem nemoh z fórků Boba Sappa: ''Naučíte mě fotbalovat?!'' ''Promiňte, rozbil jsem vám hračku hračku.'' ''Myslim, že se z toho pos***.'' Akorát ten závěrečný zápas není nic moc, ale jinak skvělá komedie, kterou bych s kdykoli pustil znovu. 80%

• 22.4.2011  20:45

Rozhodně skvělý válečný film s originálním námětem. Herci jsou skvělý (hlavně Donald Sutherland), spousta akce i příběh je dobrý. Akorát zdá se mi, že jsou ti Němci nějak tupý. Žádného nenapadne vzít třeba granát a umírají jako na běžícím pásu a u Američanů pro změnu neumírá nikdo, i když jsou ve velké nevýhodě. I tak jsem se skvěle bavil. 80%